Wpis z mikrobloga

Mirki skumajcie jaka januszerka na OLX, facet zamówił coś u mnie za pobraniem, paczki nie odebrał więc grzecznie poprosiłem o zwrot kosztów za wysyłkę oczywiście zostało mi uświadomione, że mnie #!$%@?ło a on mi nic nie będzie oddawał. Zrobiłem research i zgadnijcie czym handluje Janusz? Oczywiście, że częściami samochodowymi.

Zgadnijcie kto ma drugie konto na OLX?

- Ja

Kto zamówił drzwi do golfa za pobraniem?

- Ja XD

A kto nie ma i nigdy nie będzie miał golfa?

- Też ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszebiznesu #olx
  • 231
Duzo zachodu z przedsadowym wezwaniem do zaplaty?


@Pelezdobywca:
@DzieckoNaLato: @kt13:

oo panie nawet kurier do mnie nie zawitał. Teraz to już mi niepotrzebne, odstepuję od umowy zgodnie z ustawą z dnia tego a tego.


I już taka osoba jest nie do ruszenia.

Chyba, ze jestbtak durna, żeby zamawiać na fikcyjny adres i się tym chwalić

Oczywiście, że zostanie poinformowany jak tylko wróci z poczty i poda mi numer nadawczy
@Michaelo_proteino: jako sprzedawca pracujesz w usługach - służysz za hajs. Taka #!$%@?, tylko rodzina się nie wyrzeknie.
Sprzedając za pobraniem ponosisz ryzyko, że ktoś się rozmyśli i nie odbierze. Liczysz ryzyko, wyceniasz, dodajesz do ceny produktu i jak cywilizowany usługodawca mówisz "tak, proszę pana, oczywiście proszę pana, dziękuję proszę pana, przepraszam pana, pozdrawiam pana, zapraszam ponownie".
Jak masz ciągoty do uczenia knurów kultury, lepiej idź na etat do straży wiejskiej. Handel