Wpis z mikrobloga

Mirki skumajcie jaka januszerka na OLX, facet zamówił coś u mnie za pobraniem, paczki nie odebrał więc grzecznie poprosiłem o zwrot kosztów za wysyłkę oczywiście zostało mi uświadomione, że mnie #!$%@?ło a on mi nic nie będzie oddawał. Zrobiłem research i zgadnijcie czym handluje Janusz? Oczywiście, że częściami samochodowymi.

Zgadnijcie kto ma drugie konto na OLX?

- Ja

Kto zamówił drzwi do golfa za pobraniem?

- Ja XD

A kto nie ma i nigdy nie będzie miał golfa?

- Też ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszebiznesu #olx
  • 231
  • Odpowiedz
@wykopyrek
Przeczytaj co napisal OP, co napisalem ja i wtedy przeczytaj co napisales Ty.
To co robi OP to nic innego jak pokazanie Januszowi handlarzowi jak to fajnie byc traktowanym tak jak on potraktowal OP'a. A swoim dopisywaniem filozofii do tego to zablysnales jak chrzastka w salcesonie.
  • Odpowiedz
@imargam_2137 #!$%@? tego Janusza, ja też się nacielem raz a konkretnie. Przesyłka ekstra zapakowana, ubezpieczona, miliard naklejek, #!$%@? nie odebrał a ja musiałem płacić za przesyłkę w 2 strony. Wołaj jak coś :))
  • Odpowiedz
@kt13: ludzie różnią się na wiele sposobów. Między innymi na tych, którzy lubią pieniaczyć, oraz tych którzy potrafią liczyć.
Pierwsi odgrywają się za to, że ktoś ich wyruchał.
Drudzy, ludzi którzy chcą ich wyruchać, ruchają najpierw, tylko bardziej subtelnie, czasem na raty.
  • Odpowiedz
To co robi OP to nic innego jak pokazanie Januszowi handlarzowi


@Michaelo_proteino: OP sprzedawał część - chciał być sprzedawcą - handlarzem. Handlarz to nie jest nauczyciel. Handlarz to nie jest mroczny mściciel z gotham city.
OP wziął się za robienie czegoś, do czego się nie nadaje.
  • Odpowiedz
@wykopyrek: No wiadomo jeśli jesteś handlarzem to dajesz sobie pluć w pysk i udajesz że pada deszcz, wtedy jesteś prawdziwym handlarzem a nie jakimś podrabiańcem. Brzmi całkiem sensownie. A te barwne porównania do #!$%@? to jakieś flashbacki z dzieciństwa, ktoś z rodziny pracował w branży? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wykopyrek
Moze liczyl ze kupujacy bedzie mial na tyle rigiczu ze odbierze paczke albo w przypadku braku odbioru, kupujacy zachowa sie honorowo?
Kazdy mierzy swoja miara, skoro uwazasz ze trzeba wszystkich traktowac jak oszustow to raczej z Toba bym sie nie dogadal.
Dwa skoro znalazl sposob by karma wrocila - to trzymam za niego kciuki. Bez odbioru bo ta dyskusja nie ma sensu
  • Odpowiedz
@Michaelo_proteino: Handlarz to nie jest dystrybutor karmy (chyba, że handluje karmą dla psów czy coś).
Liczenie ryzyka, prawidłowa wycena towaru, to nie są romantyczne zajęcia. To zajęcia dla handlarza. Takiego prawdziwego.
Jak sprzedający liczył na honor, to widocznie zabrakło czasu na policzenie co sprzedaje i za ile.
Nie policzył, to wtopił, a teraz łolabogaoszukalimie.
  • Odpowiedz