Wpis z mikrobloga

Witam, dziś w moim #dziennikpracy przedstawiam szybkie podsumowanie zarobków uzyskanych na płatnych ankietach w internecie za miesiąc luty 2019r.:

1) Clixsense – 27,18 $ - około 102,95 zł (całość zebrana w lutym, w tym 10,07 $ za poleconych)
2) Klub Kantar – 32 zł (część punktów zebrana w styczniu, bez udziału poleconych)
3) Poznaj.to – 20 zł (całość punktów zebrana w lutym, 8 zł za poleconych)
4) Global Test Market - 60 zł (część punktów zebrana w grudniu oraz styczniu, bez udziału poleconych)
5) Market Agent – 3,9 Euro - około 16,81 zł (całość zebrana w lutym, bez udziału poleconych)

Razem: około 231,76 zł (całość podpisana jako "około" ze względu na wahania kursu walutowego)

W zestawieniu ujęłam tylko panele ankietowe, z których udało mi się uzyskać minimum do wypłaty (nawet jeżeli ta wypłata nie została jeszcze przeze mnie zlecona).

#dziennikpracy #zarabianie #zarabianiewinternecie #internet #pieniadze #paypal #pracazdalna #zarobki
  • 4
@Package: Nie liczę tego, ale już kiedyś odpowiadałam na podobne pytanie i tak statystycznie można założyć przedział 10 - 20 godzin miesięcznie, ja osobiście poświęcam od 10 minut do 1,5 godziny dziennie w zależności od ilości otrzymanych ankiet, uzyskanych kwalifikacji i czasu ich trwania.
@IceSpider: Bardzo dziękuję i wzajemnie, oby zarobki były jak najwyższe :) Jeżeli chodzi o dwukrotność, to patrząc realnie będzie ciężko, ale z co najmniej 2 paneli widać już na horyzoncie cel (niewiele brakuje do minimum), więc mam nadzieję, że tendencja zostanie zachowana :)