Wpis z mikrobloga

@Saves: No właśnie jest problem bo w seria a pozycja pp i ps kuleje , tam nie ma nikogo chyba tylko cuadrado i cancelo musiałbyś kombinować w jakąś hybrydę, ja gram hybrydą 3 lig, mam mbappe na ps i moge polecić ale musiałbyś skład przebudować.
bo w seria a pozycja pp i ps kuleje , tam nie ma nikogo chyba tylko cuadrado i cancelo musiałbyś kombinować


@Fifi7: nope - Headliner Suso jest chyba najlepszą opcją @Saves:

@Saves: właściwie to ciężko coś tu zmienić, polecam SIF Szczęśnego - u mnie borni fenomenalnie, miałęm każdą jego wersję + kilku innych GK i jest najlepszy.
Na PO może jeszcze Live Florenzi, a LS Live Perisic. Reszta to
@Saves: Koulibaly sif czołg najlepszy obrońca serie a za Skriniara albo Chieliniego choć ten drugi dobrze gra ale jego stamina robi sporo problemów pod koniec meczu.Na PP polecam Callejon if na katalizatorze bądź hunterze robi na prawdę robotę i dużo walczy.Cancelo bym zmienił na po.No i bramkarz on oczywiście bo z serie a a ea jej nie lubi jest słaby już dużo lepszy Handa togs albo Szczęsny sif.A na atak polecam
@Milan397 chielliniego mam ustawionego tutaj bo jego skurat juz mam i inne pozycje mam do wymiany, dopiero potem myslal bede co zmienic za niego i alex sandro