Wpis z mikrobloga

Sam nie wiem po co bawię się w to losowanie skoro i tak nie będę do nich piasć, bo nie mam o czym.

A wszystko to przez #!$%@? w postaci bycia nudnym śmieciem na jakiego wychowali mnie rodzice.
Mam 185 wzrostu wygląd takie obiektywne 6/10 ale co z tego skoro po 10 sekundach rozmowy dziewczyna widzi z jakim nudziarzem ma do czynienia i dzwoni po śmieciarkę.

Zero koleżanek dlatego czuje potrzebę pisania z obcymi jednak nikt nie będzie chciał pisać z przegrywam w postaci efektu nudziarza.

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #chcepogadac #samotnosc #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #gg #gadugadu #tinder #foreveralone ##!$%@?
M.....9 - Sam nie wiem po co bawię się w to losowanie skoro i tak nie będę do nich pi...

źródło: comment_bUT7bWNhf2G1GVMkU6ByRNs2vmHoQrdY.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: gdyby mieli Cię gdzieś, to puściliby Cię w świat żeby "wychowywała" Cię ulica. Z tego co widziałam masz pianino, czyli nawet dbali o to żebyś miał jakieś hobby/rozwijali Twoje pasje. Mnie też krytykowano, ale w pewnym momencie człowiek dorasta i zdaje sobie sprawę z tego, że to jego życie i nie można wszystkiego zwalić na rodziców. Nawet jeśli bardzo by się tego chciało.
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: Musisz się nauczyć wydobywać od nich informacje, albo pytając bezpośrednio, albo nawiązując poprzez pisanie o sobie. Boisz się porażki, przestań się nastawiać na jakieś relacje zażyłe i po prostu rób co Ci przyjdzie do głowy (w ramach rozsądku), potraktuj to jako zabawę, nie masz nic do stracenia.
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: na pianino sam zarobiłem. Od najmłodszych lat się włuczyłem po okolicy. Pamiętam pierwszy dzień w przedszkolu. Już wtedy bałem się podchodzić do obcych dzieci. Czyli zostałem uszkodzony już wcześniej. Nie dość że mam ogromne problemy ze stresem to jeszcze brak pewności siebie i niedowartościowanie. Wiesz jakie to było dla mnie dziwne uczucie gdy przechodziłem po szatniach w szkole, a jakaś dziewczyna pokazując na mnie powiedziała do koleżanki „ten jest
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: a Ty przypadkiem nie masz 19 lat? W jaki sposób zarobiłeś na pianino, skoro masz taki problem z uspołecznieniem? Sam znalazłeś sobie pracę?
Małe dzieci często boją się obcych (nawet dzieci). Wcale nie wynika z tego, że byłeś/jesteś uszkodzony. Po prostu jesteś ostrożny. Może warto zacząć pracować na sobą? Pójdź na terapię. Zacznij dbać o siebie. Jesteś jeszcze młody i masz szansę na zupełnie normalne życie.
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: Na gg to Ty nic nie osiągniesz, wierz mi. Opinie popieram około 300 godzinami spędzonymi na tym komunikatorze ;) Szczerze to badoo i tinder jak dla mnie okazały się być po dziesięciokroć lepsze ale na gg bedąc szczerym poznałem tylko jedna fajna dziewczynę. Lecz miałem do niej 350 km więc lipka.
  • Odpowiedz