Wpis z mikrobloga

Sam nie wiem po co bawię się w to losowanie skoro i tak nie będę do nich piasć, bo nie mam o czym.

A wszystko to przez #!$%@? w postaci bycia nudnym śmieciem na jakiego wychowali mnie rodzice.
Mam 185 wzrostu wygląd takie obiektywne 6/10 ale co z tego skoro po 10 sekundach rozmowy dziewczyna widzi z jakim nudziarzem ma do czynienia i dzwoni po śmieciarkę.

Zero koleżanek dlatego czuje potrzebę pisania z obcymi jednak nikt nie będzie chciał pisać z przegrywam w postaci efektu nudziarza.

#przegryw #zwiazki #rozowepaski #chcepogadac #samotnosc #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #gg #gadugadu #tinder #foreveralone ##!$%@?
M.....9 - Sam nie wiem po co bawię się w to losowanie skoro i tak nie będę do nich pi...

źródło: comment_bUT7bWNhf2G1GVMkU6ByRNs2vmHoQrdY.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@InsaneMaiden: moja ambicja posiadania pianina przełamała strach przed pójściem do miejsca pracy. Tam gdzie pracowałem, pracował mój kolega, a wcześniej mój brat. Na początku lekko nie było ale potem coraz lepiej. Z jednymi spoko a niektórych nie mogłem znieść. Pracowałem w wakacje.
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919: to masz dwa wyjścia, albo dalej użalasz się nad sobą i swoim losem, do tego zwalając winę na Twoich rodziców
albo
ogarniasz #!$%@?, mając spoko wzrost i 6/10 spokojnie przerobisz to na 7-8/10 jak pośmigasz po sklepach, poczytasz o modzie, zaczniesz się stylowo ubierac, dalej czytasz różne książki o tematyce pua i socjotechnikach, jak wpływać na różowe, wyrabiasz skinny fit ciało na siłce i zgarniasz profit
jak ktoś wyżej
  • Odpowiedz