Wpis z mikrobloga

@mapache: nie wiesz na co sie godzisz xD kiedya jak tylko widzialem jak to robia to im #!$%@? to gniazdo z jajkami. Jak mi raz serduszko podpowiedzialo zeby im darowac to mialem za oknem male ktore darly #!$%@? caly dzien na caly regulator i osrany parapet xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mapache: ale będzie #!$%@? Meksyk xD gówno będzie się walało wszędzie. Najlepiej poczekać do zimy jak zamarznie, wtedy odchodzi cały placek (sprawdzone info)... Ale zachowaj te informacje dla siebie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@mapache: Jeśli raz zbudują tam gniazdo, to będą się lęgły w tym miejscu do końca życia. Zdarzały się ewakuacje budynków spowodowane zarazkami, które przeniosły w ogromnych ilościach gówna te ptaki.
W zeszłym roku w ciągu weekendu zbudowały gniazdo na moim balkonie i zniosły jajko. Z ciężkim sercem, ale #!$%@?łem do śmieci.
Jedyny problem jaki kiedykolwiek z nimi był, to kiedyś jeden na pełnej #!$%@? walnal nam w okno o świcie, bo chyba nie ogarnął, że jest szyba.


@Nebuchadnezzar: XDDDDDDDDDDD zawsze mnie to bawi, u mnie jak kot był mały to nie ogarnął co to są drzwi i wyrżnął w zamknięte jak się bawił bo myślał że jest przejście a było po zmroku