Wpis z mikrobloga

@ZuyKefrus: wybacz ale trzeba być mocno infantylnym człowiekiem, by naiwnie wierzyć że uczelnie są wolne od ideologii. Problemem nie jest zdobywanie wiedzy ale przesiąknięcie placówek odpowiedzialnych za jej krzewienie jedyną słuszną ideologią. Z braku logicznych kontrargumentów na tę nie podlegającą dyskusji oczywistość, starasz się sprowadzić sprawę do absurdu, przypisując mi postawę, która uroiła się jedynie w Twojej łepetynce ( ͡º ͜ʖ͡º) Inna sprawa, że "papier" potwierdzający
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@biliard:

ciekawe ile w Licenciat i wyższe było doktorów i profesorów? Bo zakładam, że jeśli zrobić takie badanie, od lewej dać lic., inż., mgr, dok., prof., to funkcja byłaby malejąca :)

@jasaszlasama: Kwintesencja wykopowej mądrości, czyli jak być ślepy na fakty i mimo danych na tacy przyjmować pogląd przeciwny. Iście genialna zdolność wyciągania wniosków! Winszuję xdd


[]

@biliard: a miałeś tam dane o wszystkich stopniach naukowych które wylistowałem? Nie.
17.03.2019 odbędzie się marsz ku dekomunizacji uniwersytetów, by uniwersytety były wolne od ideologi i indoktrynacji lewicowej. Szkoły mają uczyć, a nie programować NPC.

Marsz odbędzie się w Krakowie. Zapraszam każdego.
@czikapu: nigdy nie było inaczej. Zawsze plebs miał najwiecej dzieci i w sumie do tego służył. Ludzie wykształceni zazwyczaj znajdują więcej minusów, aniżeli plusów posiadania potomstwa. Zwłaszcza w obecnej bardzo wygodnej rzeczywistości, która pozwala na robienie ciekawszych rzeczy. Pewnie kiedyś biały człowiek przez to wyginie, ale to już nie nasze zmartwienie :^)
dane o wszystkich stopniach naukowych które wylistowałem? Nie. Czyli nie można powiedzieć, że

@jasaszlasama: Doucz się, czym jest interpolacja i ekstrapolacja w interpretacji danych statystycznych, prostaczku.

A swoje zdanie oparłem na tym, że przy obcowaniu

A także, czym jest argument anegdotyczny.


Po co zabierać głos nie mając o rzeczy zielonego pojęcia? Czy wydaje ci się, że przy badaniu zakrojonym na taką skalę prowadzący socjologowie zapomnieli o podstawach?

Xdddddddddd