Wpis z mikrobloga

@MikelThief: Standardowo "Bitbay nie ponosi odpowiedzialności za zaniechania operatorów zewnętrznych" w sumie czego mogłem się spodziewać po giełdzie, z którą co chwila są jakieś afery
@Pshem: A tak serio to przedwczoraj zrobiłem na Bitbay przelew na kilkadziesiąt tys. zł. i poszło. Zastanawiałem się czy mi nie zablokują tej sumy bo bitbay pokazuje mnie jako zweryfikowanego użytkownika ale nigdy nie wysyłałem im swoich dokumentów - konto założone 2 lata temu. ¯\_(ツ)_/¯
@dr_Klotz: Gdybyś kiedyś wypłaca flat to zawołaj jak poszło, ja póki co nie wypłacam ale warto wiedzieć jak to wygląda podczas wyplat. Jak wplacalem też bez problemów poszło.A konto weryfikowalem skanem dowodu i jakimś rachunkiem, bez żadnego selfie.PS. Nie chcę mi się brać korepetycji z tematyki kryptowaluty.
@Cryptonerd_io: Jedyną red flagą pełnosprawny użytkowniku vipok.ru jest sprawa zielonki która śmierdzi po obu stronach. Każda giełda ma trupy w szafach - a im jest większa i dłużej funkcjonuje na rynku tym więcej ma takich historyjek.