Wpis z mikrobloga

@dr_Klotz: Nie śmierdzi po obu stronach. Mam kontakt z tym użytkownikiem. Znam sprawę bardzo dobrze. Niestety obiecałem mu że te rozmowy pozostaną pomiędzy nami. Człowiek jest niewinny i na 100% odzyska pieniądze. Zgłosił sprawę do prokuratury. To Suszek się wściekł na jego wykop i chciał na siłę udowodnić że Bimbay słusznie wstrzymywał się z wypłatą. Wystarczyło go zweryfikować a widzieli się na żywo i Bimbay byłby czysty. Fiskus sam by się
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: Być może. Ale ja jako zwykły odbiorca tej afery po prostu nie jestem w stanie tego zweryfikować i obiektywne osądzić która strona mówi prawdę - dostałem za mało informacji od jednej i drugiej strony. Wymiana korzystając z zaufanej 3 strony to zawsze ryzyko bo nigdy nie wiesz, czy dana giełda nie została shackowana albo nie uprawia ponzi scheme. Wymiana p2p to też ryzyko wyjebki.

A ty z czego korzystasz wymieniają
  • Odpowiedz
Awaria operatora sprawiła, że niezaksięgowane wpłaty z piątku zostały dodane do sald w sobotę rano - natychmiast po informacji operatora o naprawieniu problemu. Jeśli macie Państwo jakieś wpłaty, które powinny już dotrzeć do sald zgodnie z sesjami międzybankowymi, prosimy o kontakt https://ticket.bitbay.net/
  • Odpowiedz