Wpis z mikrobloga

@Panczenisci: ale ludziom w komentarzach o------o. widzą, że ktoś powiedział coś złego o osobie bez penisa(pot. kobieta), odpala sie u nich białorycerstwo.exe i im o--------a, a jak ktoś coś takiego powie o facecie to hipokryci nic z tym nie zrobią, a nawet sami będą się śmiać. jestem pewien, że większość tych bóldupujących "hurr durr jak można śmiać się z innych" za czasów np. szkolnych widząc jak jakiś bully naśmiewa sie
  • Odpowiedz
@Panczenisci: Krzysztof napisał komentarz, po czym wrócił na wykop pisać pod tagiem #przegryw jakim to on jest pokrzywdzonym przez los kulturalnym, atrakcyjnym i szarmanckim mężczyzną którego żadna kobieta nie chce, i nie wiadomo w sumie czemu xD Nie zdziwiłabym się wcale gdyby tak było ;)
  • Odpowiedz
@Mystoo: Nie można nic powiedzieć o osobie bez penisa? A jak ktoś napisze coś o osobie z p-----m, na przykład "facet poniżej 180 to nie facet" to wszystkim o--------a, jak małpom w zoo. No ale z kobiet można się nabijać, ze wzrostu- nigdy, wzrost to święta krowa wśród cech ludzkich (tak tak, wagę można zmienić, wzrostu nie, ale s----------e też można zmienić, a oni automatycznie by nie wyparowało po osiągnięciu
  • Odpowiedz
@norepinefryna: najlepiej to bylo by się z nikogo nie śmiać, tylko nawzajem sobie pomagać, ale to była by utopia. Jak trafnie zauważyłeś, wzrostu nie da się zmienić, otylość tak. To tylko i wyłącznie wina grubasów, że są grubi(chyba, że mówimy tu o skrajnych przykładach jak np. przekarmianie dzieci przez rodziców słodyczami, ale to tylko margines). wiesz co? ja też kiedyś w czasach gimnazjum byłem gruby i nie zgadniesz!!?? wziąłem się
  • Odpowiedz
@norepinefryna: poza tym chodziło mi o to, że nad kobietami wszyscy bardziej się roztkliwiają i nie jest to tylko moja subiektywna opinia, ale fakt naukowy, potwierdzony wieloma badaniami. prawdą jest, że gdyby ta osoba z wpisu była grubym mężczyzną to tego całego "bóludupy" i shitstormu bylo by mniej, a nawet zaryzykuje stwierdzenie, że nie bylo by go praktycznie w ogóle. no ale w wpisie jest samica i wszyscy oczywiście muszą
  • Odpowiedz
@Mystoo: wygląd też może być powodem odrzucenia, wyśmiewania przez rówieśników i problemów psychicznych, czaisz? Ja tu jedyne co chciałam pokazać to to, że o wiele bardziej tolerowane jest wyśmiewanie się z wyglądu kobiet, ale śmianie się ze wzrostu to już jest zbrodnia przeciwko ludzkości. Owszem, też bym wolała żeby każdy się wspierał, ale tak jak zauważyłeś- jest to bardzo utopijne i prawdopodobnie niemożliwe. Nie wiadomo dlaczego dziewczyna jest grubsza, może
  • Odpowiedz
@Mystoo: bronić? Czytałeś w ogóle komentarze? Część broni kobiety, a część z niej szydzi. Ale racja, faceta s----------e jest wytłumaczalne przecież, facet może mieć problemy bo rodzina/środowisko/znajomi ze szkoły itd. Nie mam zamiaru teraz przeprowadzać śledztwa, ale jeśli ktokolwiek z piszących tu chamskie komentarze na temat tej dziewczyny jednocześnie pisze żalposty, że nie jest akceptowany przez społeczeństwo, ma problem z kobietami/rówieśnikami to taka osoba moim zdaniem jest j-----m hipokrytą. To,
  • Odpowiedz
@norepinefryna: wyśmiewanie się z cech wyglądu niezależnych od nas tj. brzydka morda, wada postawy itp to racja, jest to zwykłe s-----------o, tak samo jak wyśmiewanie sie ze wzrostu, sytuacji zyciowej czy chorób psychicznych. ale na otyłosć mamy wpływ! to tak samo jakym ja się nie umył pomimo tego, że mam w domu prysznic i płakał bo mówią mi, że śmierdze. no absurd krótko mówiąc. to jest analogiczna sytuacja. schudnięcie wcale
  • Odpowiedz
Ta dziewczyna jest lepszym materiałem na partnera niż większość wykopków (a już na pewno tych z różowym paskiem). Pracuje, wrzuca konkretne ogłoszenie gdzie mówi czego chce - no ale beka bo jest gruba xD Ale jak nikt nie chce s---------y co pół dnia walczy z lewactwem na komputerze to już dyskusja jakie to kobiety złe i wyrachowane. Idźcie dalej lajkować zdjęcia kanapek atencjuszkom na utrzymaniu chłopaka/starych, może któraś na was łaskawie splunie.
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: siedzę tu już od wielu lat, miałam tu wcześniej konta i obserwuję, że kiedyś nie było tu aż takiego buractwa. Dzięki za propozycję, ale nie skorzystam. Nawet jeśli to portal znany ze śmiania się że wszystkiego to nie znaczy, że nie można reagować na chamstwo.
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale znam takich co siebie tak określają, choć to bardzo duże nadużycie w niektórych przypadkach ;) Bo przegrywy dzielą się na takich którzy mają za mało pewności siebie, mimo, że ich możliwości pozwalałaby na więcej, i na takich którzy nie mają podstaw, a są przekonani o swojej wspaniałości, w stylu "jestem za dobry żeby być z p0lką".
  • Odpowiedz