Wpis z mikrobloga

Nie widzę absolutnie żadnego powodu dla którego miałbym się nie śmiać z dorosłych grubasów. To nie tak, że są chorzy (taaa ta słynna niedomagająca tarczyca, która jeszcze bardziej mnie śmieszy, rozwalona przez dietę pełną slodyczy i chlebusia bożego), urwało im rękę w wypadku czy urodzili się niepełnosprawni. Ta cała propaganda medelek XXL (XD) to też jest niezła beka. Chyba w lustrze i na wadze każdy widzi, że coś jest nie tak. Wypadaloby
Nie widzę absolutnie żadnego powodu dla którego miałbym się nie śmiać z dorosłych grubasów.


@heheszkitroche: Podstawowym powodem dla którego nie ma co się śmiać z tego że ktoś jest grby to zwykły RiGCZ. Nabijać można się z tzw. "fat logic" czy innych głupot, ale śmieszki z faktu że ktoś waży więcej? To mentalny poziom #!$%@? podstawówki - z którego powinno się wyrosnąć najpóźniej w okolicach liceum ( ͡° ͜ʖ
@poprostumort Oni się sami wystawiają na pośmiewisko i to im przede wszystkim brakuje rigczu. Im wolno być grubymi, a mi się wolno z tego śmiać.

Nie obchodzi mnie powód bycia grubasem bo praktycznie wszystkie choroby sprawiające, że ktoś jest gruby wynikają właśnie z gównianego odżywiania, a nie z jakichś niewytłumaczalnych zjawisk.
Oni się sami wystawiają na pośmiewisko i to im przede wszystkim brakuje rigczu. Im wolno być grubymi, a mi się wolno z tego śmiać.


@heheszkitroche: Oczywiście że wolno Ci się z nich śmiać, tyle że to pokazuje ludziom dookoła Twój poziom i brak rigczu. Ot, będe gnoić kogoś bo ma więcej kilogramów niż ja, choć w moim życiu nie zmienia to absolutnie nic.

I w jaki sposób laska ze zdjęcia wystawiła
@Panczenisci #!$%@? stulejarze. Ci, których to bawi - nawet nie połapaliście się kiedy że swojej krucjaty przeciwko zadzierającym nosa p0lkom zaczęliście w spermiarskim obłędzie machać mieczem w przypadkowe kobiety.

Nie ma w poście tej dziewczyny nawet grama agresji, czy zarozumialstwa - chce kogoś poznać i tyle.

Ma nadwagę, no i co? To daje przyzwolenie, żeby ją publicznie zgnoić? Skąd ta potrzeba? Zajrzyjcie wgłąb swoich główek z zakolami i zastanówcie się kim Wy
@poprostumort nikomu nic nie pokazuje bo nie robię tego w taki sposob jak w zdjeciu opa. Nikogo też "nie gnoję". Zbyt dużo sobie odpowiedziałeś. Nie widzę sensu w personalnym wyśmiewaniu kogoś. Śmieję się z grubasów jako grupy, traktuje ten temat jak inni kiboli czy dresów.

@VediViniVici no to przecież nikt ci się śmiać nie zabrania skoro uważasz ze to smieszne :)
nikomu nic nie pokazuje bo nie robię tego w taki sposob jak w zdjeciu opa. Nikogo też "nie gnoję". Zbyt dużo sobie odpowiedziałeś.


@heheszkitroche: W takim razie wybacz, po prostu obrona tego że "mogę się śmiać z grubasów" pod akurat takim screenem tak wybrzmiała.

Nie widzę sensu w personalnym wyśmiewaniu kogoś. Śmieję się z grubasów jako grupy, traktuje ten temat jak inni kiboli czy dresów.

I to jest dobre podejście. Bo
Jak ja gardzę takimi chamami i prostakami, jeszcze do tego 1005 plusów na wykopie - 1005 zjebów. Hahaha no nie mogę gruba laska to pewnie zjadła te pizzę ohohoh jaka bystrość umysłu i sarkazm