Wpis z mikrobloga

Pamiętacie może jeszcze mojego podopiecznego dzika, KTÓRY STWIERDZIŁ ŻE WCHODZI NA MASĘ NA KETOZE?
https://www.wykop.pl/wpis/33997671/ketoza-tluszczowka-dobra-ostatnio-zalozylem-temat-/

2 miesiące zrobił sobie totalny off od siłowni - wakacje, regeneracja(ale dieta była trzymana - już keto).
Od 4 miesięcy lecimy na nowo z tematem, oczywiście coś tam leci w tle( ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Wyniki siłowe po lewo, to "rekordy" z wcześniejszej masy. Po prawo obecne, bo wlatujemy na redukcję(w sumie od 2 tyg już jest redu xD).

MC 140x3 -> MC 200x3
Przysiad 140x3 -> Przysiad 180x3.
Klatka 110x1 -> Klatka 150x1

Aha, żeby nie było:
ZERO, powtarzam ZERO cheat meali, sztywne czyste jedzenie, bez żadnych syfów itd.
Brak cardio, bo pracuje fizycznie, to mu odpuściłem.
A jadł ad libitum, po prostu trzymał węgle i białko w odpowiednich proporcjach a tłuszczu ile chciał(czasami nawet 6-7 tyś kcal) xD.

Obecnie waga około 85kg.
Czemu o tym piszę? Bo w sumie ciekawi mnie, jak sylwetka się jego zmieni po redukcji, siła poszla masakrycznie w górę. No ale pytanie jak sylwetka?
Stay tuned, foteczki bedą wlatywać z czasem.
Obecna forma poniżej ( ͡ ͜ʖ ͡)
#mikrokoksy #silownia #pokazforme
Pobierz Estetykatopodstawa - Pamiętacie może jeszcze mojego podopiecznego dzika, KTÓRY STWIER...
źródło: comment_i0OACWSCq5rQuIZu9pvlkHUy8aSfGUxw.jpg
  • 52
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Estetykatopodstawa: po prostu, niektórzy są naturalami, a niektórzy idą w sterydy, jakieś wspomagacze, tak jest? I jeżeli idą w coś innego to dlaczego? Co w tym widzą, co im to daje? No nie wiem, pytam, bo jestem laikiem i nie wiem jak to ugryźć.
Bez spiny ;)
@MisiekD:

Bez sterydów nie da się takiej zrobić sylwetki jak na zdjęciu nawet trenując lata (np. tak kulistych barków)
Ze sterydami dość szybko, rok, dwa a nawet mniej niż rok jak ktoś uprawiał inne sporty wcześniej i ma gen
Bez sterydów często trzeba robić to lata trzymając ogromny reżim, dietę. Nie każdy ma na to czas, ochotę aby żyć jak mnich więc wybiera sterydy.
Co lepsi na SAA zrobią to z
jak się nie da XD? Aż zawołam za pół roku :D.


@PiersiowkaPelnaZiol: Yhym, za pół roku w takim wypadku brutalnie się zderzysz z rzeczywistością. Sylwetka powyżej to w znaczącej mierze zasługa bomby i to nie małej. Po odstawieniu wszystko ładnie i elegancko spadnie... Ale takich rzeczy w internecie nie zobaczysz, musisz troszkę na siłownie pochodzić i zobaczyć to w praktyce.