Wpis z mikrobloga

Pamiętacie może jeszcze mojego podopiecznego dzika, KTÓRY STWIERDZIŁ ŻE WCHODZI NA MASĘ NA KETOZE?
https://www.wykop.pl/wpis/33997671/ketoza-tluszczowka-dobra-ostatnio-zalozylem-temat-/

2 miesiące zrobił sobie totalny off od siłowni - wakacje, regeneracja(ale dieta była trzymana - już keto).
Od 4 miesięcy lecimy na nowo z tematem, oczywiście coś tam leci w tle( ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Wyniki siłowe po lewo, to "rekordy" z wcześniejszej masy. Po prawo obecne, bo wlatujemy na redukcję(w sumie od 2 tyg już jest redu xD).

MC 140x3 -> MC 200x3
Przysiad 140x3 -> Przysiad 180x3.
Klatka 110x1 -> Klatka 150x1

Aha, żeby nie było:
ZERO, powtarzam ZERO cheat meali, sztywne czyste jedzenie, bez żadnych syfów itd.
Brak cardio, bo pracuje fizycznie, to mu odpuściłem.
A jadł ad libitum, po prostu trzymał węgle i białko w odpowiednich proporcjach a tłuszczu ile chciał(czasami nawet 6-7 tyś kcal) xD.

Obecnie waga około 85kg.
Czemu o tym piszę? Bo w sumie ciekawi mnie, jak sylwetka się jego zmieni po redukcji, siła poszla masakrycznie w górę. No ale pytanie jak sylwetka?
Stay tuned, foteczki bedą wlatywać z czasem.
Obecna forma poniżej ( ͡ ͜ʖ ͡)
#mikrokoksy #silownia #pokazforme
Estetykatopodstawa - Pamiętacie może jeszcze mojego podopiecznego dzika, KTÓRY STWIER...

źródło: comment_i0OACWSCq5rQuIZu9pvlkHUy8aSfGUxw.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mynameis60: Chyba 45 ma, a przy takim wzroscie to masakra. Jak ludzik z bajki animowanej xD.
Leciały 3 środki. 2 iniekcyjne, 1 oralny.
Oralny jedynie jako kickstart do 5 tygodnia, potem podbicie dwukrotne dawki iniekcyjnych środkow, najpierw w 5 tygodniu, potem drugi raz później.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: lol co to za postawa xD. Piszesz posta o efektach ostatniej masy po czym na kluczowe pytanie o sterydy odpowiadasz zdawkowo. Cały ten Twój post jest gówno wart bez konkretnych informacji.
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Enan/cypio/deka/bold/#!$%@? działające po 3 tygodniach od wbicia to mit, poza tym skoro miał off i obstawiam, że niższe kcal to samo tutaj podbicie zrobi robotę z początku, po co marnować potencjał orala na początku? Szyba droga to koniecznych zmian w trakcie
  • Odpowiedz
@Estetykatopodstawa: Kogo masz na myśli "stara gwardia"? Ekspertów z działu doping na sfd czy kfd? Bo tam tak piszą od lat i nic się nie zmienia, a osoby, które zgarniają medale już niekoniecznie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oral non stop - nie. To jest narzędzie do przełamania bariery, w zależności od celu jaka się pojawi. Drugą kwestią tykanie 17a na masie jest średnim pomysłem, są inne
  • Odpowiedz
@Poemat: > a osoby, które zgarniają medale już niekoniecznie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Poemat: O i tu akurat widzisz nietrafione, bo cykl byl konsultowany z akurat osobami ktore nawet zdobyły kartę IFBB PRO w tamtym roku :D

Nadal nie wiem czemu negujesz podbicie dawki długich środków. Skoro wyjdzie praktycznie na to samo?
  • Odpowiedz