Wpis z mikrobloga

  • 481
Co to k---a jest? XD #google #bekazlewactwa #lgbt #sjw
Rozumiem że jak jakieś miejsce nie ma takiej odznaki, to każda z osób będąca homoseksualistą jest wyzywana, opluwana i wyrzucona z lokalu? xDDD, masakra co się dzieje z tym światem. Robienie problemów tam gdzie ich nie ma- znak naszych czasów
jourska - Co to k---a jest? XD #google #bekazlewactwa #lgbt #sjw
 Rozumiem że jak jak...

źródło: comment_64UlR2qUtoY74snMSDLjZHxd9apzTIvg.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@jourska A gdzie znaczek "przyjazne dla osób heteroseksualnych" ja się pytam ?!( ͠° °) Czy to oznacza że lokal jest nieprzyjaźnie nastawiony do heteroseksualnych?!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ma leczyć i tyle


@VeleiN: To jest oczywiste. Ale są tacy, co tego nie wiedzą. Nawet wśród lekarzy (np. klauzula sumienia)

@Hayzee: Jeśli będą miejsca, gdzie heteroseksualni są niemile widziane itp. to pewnie się pojawią. Do tej pory jednak to homoseksualiści mają problemy i nieprzyjemne sytuacje. Ba, są nawet miejsca oznaczone "gejów nie obsługujemy".
  • Odpowiedz
Takie ikonki pojawiają się bardzo często przy np. lekarzach, i faktycznie mogą stanowić wskazówkę dla osób LGBT.


@QuaLiTy132:
A dlaczego nie ma napisane, że przyjazna dla osób nieLGBT? To co, dla mnie będzie nieprzyjaźnie? xD O c--j chodzi w takim zdaniu?
  • Odpowiedz
@jourska: Ale tak szczerze... Co Cię boli j----e logo? Ubyło Ci czegoś od niego? Zabili Ci kogoś z rodziny? Bo chyba Ciebie to logo zupełnie nie dotyczy i chcesz, to idziesz do takiego lokalu, a jak nie chcesz, to nie idziesz. Nikt Ci niczego tym znaczkiem nie zakazuje ani wymusza.
  • Odpowiedz
@QuaLiTy132:
A nie lepiej by było po prostu mieć własną godność i walczyć o równe traktowanie zamiast godzić się na traktowanie was "specjalnie"? Nie chcecie być jak wszyscy? Bo ja chcę tak traktować ludzi LGBT, ale takie akcje to jak prztyczek w nos, że wcale nie o to chodzi, żeby było równo.
  • Odpowiedz
A nie lepiej by było po prostu mieć własną godność i walczyć o równe traktowanie zamiast godzić się na traktowanie was "specjalnie"?


@Flypho: a środowiska LGBT nie walczą o równe traktowanie? Nie organizują marszy? Nie starają się edukować ludzi w tej kwestii? Traktowanie specjalne czyli oznaczenie w internecie lokalu gdzie nikt nie powie takiej osobie że ludzi "chorych" nie obsługują albo że najpierw ma pokazać wynik testu na HIV (takie
  • Odpowiedz