Wpis z mikrobloga

Boze #!$%@?, co to jest w ogole za kierunek Kosmetologia? XD

Karyny siedza i przez 3 lata robia tipsy i rzesy pod okiem doktorow i profesorow xDD Jak trwajacy 3 lata tap madl XD

Serio do tego jest potrzebne wyzsze wyksztalcenie? XD Obrona to zrobienie mejkapu na modelce, #!$%@? dokad ten swiat zmierza.

Moze niedlugo licencje wprowadza i wymog, ze bez magistra nie wolno manicure robic? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#studbaza #logikarozowychpaskow #gorzkiezale #heheszki
  • 121
@labla: haha spotykam się teraz z taką i stwierdziła, że moja praca jest nudna to będzie #!$%@?ć o swojej, tak zajebiście ciekawej :D
Oczywiście tak jakby nie mam czasu się już spotkać. Popracować trzeba, pokemony złapać, żelazko na gaz wstawić :D
Chociaż w łóżku niezła sprężyna to jednak #!$%@? mać - można akceptować czyjąś pracę, ale jak mi ktoś pieprzy, że robienie tipsów, wstrzykiwanie botoksu jest ważniejsze niż tworzenie softu, a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@labla: uczą się tam też wstrzykiwania jadu kiełbasianego, a do tego potrzeba wyższego wykształcenia (przerywanie ciągłości skóry. Tak to się nazywa w prawie i trzeba to tego wyższego wykształcenia)
@Arveit: nie mylę, mówię o kosmetologu "z gazety" jak to sam powiedziałeś - czyli kosmetyczce, ale kosmetolodzy to też rak bo jak już mówiłem poziom tych studiów jest śmieszny, to powinien być kurs a nie studia wyższe - bo koniec końców kosmetolog ma wiedzę mierną, kosmetyczka żadną
możliwe że poziom tych studiów też jest śmieszny XD


@ewridejhardtrajning: Tych, czyli których? Gwarantuję ci że nawet na MIT nie ma przyzwoitego ułamka tego co znajdziesz w sieci (pomijam debeściaków, którzy na uczelni w #!$%@?ówku Górnym potrafią osiągnąć cuda).