Wpis z mikrobloga

Jest coraz gorzej...
Śniła i się Natalka z humana. Spotkaliśmy się, przytulaliśmy się, trzymaliśmy się za rękę. I to życie miało sens, młodość miała ten smak, no po prostu chciało się żyć. Aż wybiła godzina szósta, wstałem bo do szkoły. Wstałem znów z wielką niechęcią, świadomy, że to kolejny bezsensowny dzień nędznej wegetacji, nic przyjemnego mnie nie spotka, podczas którego w #licbaza będę obserwował szczęśliwych, niezderfomowanych, przeżywających młodość normików trzymających się za rękę. A ja przemierzając korytarz ginąc w morzu ludzi (przez karłowatość 168,5cm) będę wypatrywał Natalki z humana, a gdy się zjawi to bezradnym, litościwym wzrokiem spojrzę na jej radosną, uśmiechniętą twarz. A wieczorem zwalę konia. I to wszystko, tylko tyle mogę zrobić przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola - to pokazała mi hipergamiczna bestia #p0lka patrycja 10.02.2016r. że niezależnie od tego kim bym był i co bym zrobił nigdy nie będę miał dziewczyny, a potem żony dzieci i rodziny.
Dlatego włączyłem polską dynamiczną grę MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem), w którą gram już całe 10 lat i od wschodu słońca toczę zaciete walki z czarownicą vaenrą.
Za tydzień najbardziej żenujący dzień mojej nędznej wegetacji - 18. urodziny. Za tydzień rozpocznę (oby jak najkrótszy) proces tytoniowej utylizacji tej karłowatej 168,5cm #!$%@? z polackim ryjcem 1/10 i zakolami. Nie będę dłużej znosił tego bólu, tej świadomości że nawet nie muszę zaczynać starać się o Natalkę z humana bo przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola i tak już przegrałem...
#przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka #depresja #zalesie #stulejacontent #tfwnogf #feels
Pobierz k.....y - Jest coraz gorzej...
Śniła i się Natalka z humana. Spotkaliśmy się, przytu...
źródło: comment_7vmxYKxz1RGrq2H0rtT400FYLerQKMra.gif
  • 26
@kiedysbylemnormalny:

bezradnym, litościwym wzrokiem spojrzę na jej radosną, uśmiechniętą twarz - i w taki sposób zabija się resztkę szans pozostałych na udaną znajomość, która nie musi, ale może zaistnieć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kiedysbylemnormalny: Po 1:
Zagadaj do niej. Nawet jak nic nie wyjdzie to i lepiej niż potem się zadręczać myślami co byś zrobił jakbyś zagadał.
Po 2:
Żyj jak najdłużej bo masz szansę doczekać hodowania ciał i transferu świadomości. W latach 80 XXI w. wykujesz sobie ciało chada 205 cm (tyle pewnie wtedy będzie oznaczało wygryw) z włosami jak posąg Dawida i po prostu przeżyjesz sobie młodość we wczesnym XXII wieku. Trzymaj
@Assailant: Też myślałem o tym. Jeśli cywilizacja nie upadnie i nadal będzie się rozwijać, to za jakieś kilkanaście - kilkadziesiąt lat takie operacje będą możliwe. Wtedy już tylko pieniądze będą się liczyły, nic więcej.