Wpis z mikrobloga

Nie cierpię dziennej. Tam, czegokolwiek człowiek nie napisze, to jest mieszany z gównem i zalewany hejtem. Czasem owszem - specjalnie wrzuca się takie triggerowe rzeczy, ale nawet gdy pisze się serdecznie czy poważnie to dostaje się łajnem w twarz.
A na nocnej? Wydaje mi się, że większość użytkowników tu fazuje i wszyscy są dla siebie mili i serdeczni. Co prawda czasami lata tu jakiś rumun z pedofilem, ale poza tym jest mi tu... Przyjemnie
Dzięki nocna, za to, że jesteście ()
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mes_Que: polityka mi aż tak nie przeszkadza jak przegryw czy właśnie patusiarze. Ale generalnie czegokolwiek tam nie powiem to jestem obrzucana łajnem. Może mam pecha, może tacy rozmówcy... #!$%@? mnie to
  • Odpowiedz
@Miszasan: ja za to nie cierpie nocnej, każdy ranek to udręka :( wpisy o kupie, zmiękczanie wszystkich słów, pisanie jak upośledzony to na nocnej norma, wzajemne lizanie sobie wszystkich możliwych częsci ciała to też norma. "laula zjadła krabulona i teraz siedzę i płaczę, dumna jesteś z siebie pingwinico ty?? " pierwszy na jaki trafilam wpis z nocnej, no ludzie, po co....
  • Odpowiedz
@Jaqodka: najbardziej upośledzona część tego portalu, a otaguj jeszcze wpis na nocnej to od razu przyleci jakiś idiota, który myśli, że jest hehe zabawny jak napisze że na nocnej się nie taguje. Dlatego moja czarna lista to glownie 200 osób które przyłapałem na shitpostowaniu na nocnej.
  • Odpowiedz
Czasem owszem - specjalnie wrzuca się takie triggerowe rzeczy, ale nawet gdy pisze się serdecznie czy poważnie to dostaje się łajnem w twarz.


@Miszasan: no tak, #logikarozowychpaskow

Rzucaj gownem, az cię zapamiętaja lub zapisza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Miszasan: wiesz co, ze skrajności w skrajność. Jest po środku jednak pewna prawda. Pozostawiając w internecie jakąś myśl wiedz, że ona tu pozostanie i to w jaki sposób odbierze ja inna osoba kreuje twój wizerunek. Na nocnej nie wiem czy ludzie są mili, ale mikroblog wygląda jak rozmowy umysłowo chorych. Ja rozumiem że to są wygłupy, ale kurde warto przy tym zachować odrobinę człowieka i namiastkę intelektu
  • Odpowiedz
@Jaqodka: Wszystko by było dobrze gdyby te dzbany tagowały na nocnej. Ale ktoś sobie wymyślił, że na nocnej się nie taguje i po prostu nie da się zablokować wszystkich

  • Odpowiedz