Wpis z mikrobloga

@malopolska_policja: właściwe to szanuję akcję:) Widać że wzrost rekrutacji szczególnie młodych osób przez ostatnie lata przynosi właśnie tak pozytywne efekty. Mam wrażenie że policja przez ostatnich parę lat zmierza bardziej ku temu by faktycznie być dla ludzi. Już teraz policjant nie kojarzy nam się z grubym wąsaczem który przyszedł odpracować 15 lat w mundurze od czasu do czasu kogoś napieprzając pałką tylko po to by resztę życia ciągnąć emeryturę. Liczę
  • Odpowiedz
@twojastaraluz: Dlaczego za zatrzymanie osoby z 0,2grama o wartości rynkowej około pięciu złotych angażowany jest prokurator, trzy komendy, dwa przesłuchania, przeszukiwanie mieszkania oraz piwnicy, dwie noce na dołku, zapewnienie noclegu na nim oraz wyżywienia min. trzy razy dziennie, paliwo na przejazdy między komendami i aresztami (pewnie z 30-40 km lekko pęka na benzynie), druki dokumentów, pobieranie odcisków palców, zaglądanie do odbytu latarką, robienie wywiadu po sąsiadach i dzwonienie do rodziny?
  • Odpowiedz
@malopolska_policja: a mam pytanie, bo nikt nie potrafi sprecyzować a sam sprawdzać z wiadomych powodów nie będe. A mianowicie, jak wygląda obecnie sprawa z posiadaniem przy sobie podczas rutynowej kontroli medycznej marichuany w oryginalnym opakowaniu z apteki. Skoro gołym okiem nie ma możliwości rozróżnić czy jest to susz z apteki czy nie to mam rozumieć, że za każdą interwencją będą mi zabierać wszystko i wysyłać na badania w celu zorientowania
  • Odpowiedz
@malopolska_policja: Z ciekawości zapytam:
jaka jest podstawa prawna zawarcia umowy pomiędzy Policją, a Wykop Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-351 Poznań, ul. Zakręt 8). Mam na myśli oczywiście umowę związaną z prowadzeniem tego konta (ktoś z pracowników zakładając konto zaakceptował regulamin i jednocześnie zawarł umowę na świadczenie usługi).

Może też sprecyzuje o co mi dokładnie chodzi:

Sąd Najwyższy postanowieniem 7 sędziów SN z 18 stycznia 2005 r. (sygn. WK
  • Odpowiedz