Wpis z mikrobloga

W artykule w którym czytasz jest popełniony błąd ortograficzny, więc go opisujesz w komentarzu.

Jeżeli redaktorem tekstu jest facet: Dzięki za sprawne oko! Poprawione :)

99% przypadków jeżeli redaktorem jest babka: I to jest najważniejsze w całym artykule? Proszę nie zaśmiecać merytorycznej dyskusji kwestiami literówek :) Będziemy teraz oceniać publicystykę na podstawie jednej literówki, a nie lektury artykułu? Jeśli tak, to pozostaje mi przyjęcie z pokorą tej wyjątkowo solidnie uargumentowanej krytyki. Nie, nie przejmuje się tym :) :)
#logikarozowychpaskow #takaprawda
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przemo93c: @Wobbuffet: Ciekawostkihistoryczne artykuł o kanibaliźmie w ZSRR. Wypowiedź z dołu jest zlepkiem cytatów z komentarzy pani Autorki niedowiarki XDDDD jakbyście byli sprytniejsi to byście w 10 sekund znaleźli źrodło po prostu kopiując je do google
  • Odpowiedz
@sublingual: To teraz daj link gdzie facet pisze "Dzięki za sprawne oko! Poprawione :)"
Zresztą nie ma to jak brać jeden przykład zachowania i robić z niego teorię, że kobiety robią tak, a faceci inaczej. Tutaj jest artykuł kobiety, która ma dystans do tego, że robi literówki. I rozumiem, że mam teraz na podstawie tego artykułu stwierdzić, że większość kobiet ten dystans posiada? xd
Kiedy wam przegrywy znudzi się ten
  • Odpowiedz
@Wobbuffet: Ja #!$%@?, czytam artykuły w necie od 15 lat i co mam się cofać do każdego z nich żeby ci coś udowodnic? A kim ty jesteś żebym musiał to robić XD kilkunastoletnia empiria to wystarczający okres żebym mógł coś stwierdzić z przekonaniem. Zreszta, udowadnianie coś leniowi który wszystko chce na tacy to marnowanie czasu, na tym samym portalu u innego autora znajdziesz drugi przykład o którym mówisz XDDD jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sublingual: Moim faworytem jest w takich sytuacjach

Nie czepiaj się słówek

To już jest sytuacja, gdzie nie chodzi o literówkę, czy zła odmianę, ale o coś co zaburza sens zdania albo wypowiedzi. Taka odpowiedź najczęściej to nic innego jak "napisałam coś bez sensu, ale to twoja wina że się nie domyślasz o co mi chodzi i jeszcze zwracasz uwagę"
  • Odpowiedz
@Wobbuffet Literówka to coś zupełnie innego niż błąd ortograficzny. Literówka jest wtedy gdy na klawiaturze wciśniemy przypadkiem literę obok tej, która chcieliśmy wybrać. A nie wtedy gdy zamiast ó piszemy u.
  • Odpowiedz
@Verdu: Powinienem zawołac te 70 osób i im zalinkować dokładnie tą wypowiedź którą wkleiłem na górę, ale przez styki by to nie przeszło i by znaleźli powód dla którego nie warto w to uwierzyć XD
  • Odpowiedz
@sublingual: no tak #!$%@? xD jakbym sie klocic z upośledzonym wykopkiem. Ostatnio ktos napisal, ze zmiana płci to farsa bo co jak komuś się odwidzi jednak i zechce wyciągnąć pitoka z zamrażalki żeby mu doszyli znowu. Jakiś różowy lewak zaczal sie sadzic do wszystkich, ze to urojenia paranoidalne, napisalem, ze sam czytalem o niejednym takim przypadku cos mnie nawyzywala i powiedziala, ze ona nic takiego nie moze znaleźć. Oczywiście wpisalem
  • Odpowiedz
Tutaj jest artykuł kobiety, która ma dystans do tego, że robi literówki. I rozumiem, że mam teraz na podstawie tego artykułu stwierdzić, że większość kobiet ten dystans posiada? xd


@Wobbuffet: Chciałem się jeszcze odnieść do tego żenująco nieporadnego argumentu. Linkujesz mi adres do strony Pani Copywriter, osoby która zawodowo zajmuje się pisaniem tekstów i korektą, za pieniądze, każdego dnia. Przedstawiasz mi jej punkt widzenia na ten temat, punkt który ma
  • Odpowiedz
@sublingual: Skoro stawiasz jakaś tezę to po twojej stronie leży udowodnienie jej. Licz się z tym, że ktoś będzie chciał dowodów na twoje urojenia, a nie płacz później "kim ty jesteś ze mam ci coś udowadniać?!?!"
  • Odpowiedz