Wpis z mikrobloga

Czemu tak dużo osób kpi z multiego i piszą jakieś wysrywy typu donate 5zl multi ocen stary czy jakoś tak? xd
Ja tam se go lubie pooglądać, dobrze gra, dobrze prowadzi klan na natarciach, turnieje też są spoczko a że sobie na tym zarabia to chyba dobrze. Niektórzy streamerzy jak dostaną donate to go olewają i nawet nie raczą przeczytać a on i doradzi i łyknie na staty i podpowie.
#worldoftanks
#wot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anty_Chryst: Sposób, w jaki prowadzi streamy, klan oraz kanał na youtube nastawiony tylko i wyłącznie na hajs. Na streamie nie odpowie Ci na pytanie dopóki nie zapłacisz. Ogólnie olewka czatu i 0 jakiejkolwiek interakcji z widzami za darmo. Klan? No pewnie, że najpierw donejt zanim ktoś weźmie podanie pod uwage. Nie spełniasz wymagań aby dojść do klanu? Daj 10zł większego donejta to zostaniesz przyjęty i po tygodniu wywalony, a na
  • Odpowiedz
@KimDzongJaroslaw: z tymi ludźmi to faktycznie dziwne bo po każdym streamie ma on pełny notatnik nowych ludzi, pytanie tylko za co ich wywala, może nie grają a może to jego sposób na biznes. Pytanie też skad sie bierze tyle ludzi ktorzy chcą dołączyć, po każdym streamie ma około dwudziestu nowych chętnych, biorąc pod uwagę, że streamy sa codzienne od kilku miesięcy to wychodzi grubo kilka tysięcy. Na moją logikę to
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Rozmawiałem raz z gościem (lvl 18+), który odszedł z klanu multiego i mówił że nigdy więcej. On jest tam traktowany jak jakiś bóg i czego nie powie to jest święte. Myślał że tam są ogarnięci ludzie, w sensie znajdzie sie zawsze ekipa na CW / natarcia lub twierdze. A prawda jest taka że multi gra tylko ze swoimi największymi przydupasami a na reszte wyjebka, klanowicze mają farmić surowce albo
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst przecież ten gość jest tak #!$%@?, że chyba bardziej sie nie da, sposób prowadzenia kanału, klanu, odnoszenie się do ludzi, to jak on się wyraża, przecież to jest #!$%@? lvl 9999, nie wiem ile trzeba mieć lat żeby kogoś bawiło to co wrzuca na swój kanał albo pokazuje na swoich streamach, 10? 12?
  • Odpowiedz
@KimDzongJaroslaw: Tylko właśnie pytanie- to wina samego prowadzącego, czy ludzi, którzy go oglądają?
Streamów jego nie oglądam bo gość jest zbyt irytujący ze swoją gadką, ale na filmy z turniejów/ taktyk czasami zerknę, bo co by nie mówić ma głowę do tego i (nie wiem jak teraz) najwyższa ocena osobista na EU sama z siebie się nie wzięła.
A co do live- ma na nich nierzadko 1.500+ widzów, na chacie
  • Odpowiedz
@Michalczewsky: Sprawdzanie statów? Wstarczy olać. Wszyscy widzą jak to wygląda. Strony typu wotlife itp są dostępne dla wszystkich za darmo, i jak ktoś ma >20IQ to sam jest w stanie dojść do wniosku jak grać lepiej. Streamy są nastawione tylko i wyłącznie na wyciąganie kasy, szczególnie od młodszych widzów, którym wydaje się, że jak wyślą donejta a multi odczyta ich nick to jakby złapali boga za nogi.
A co ze
  • Odpowiedz