Wpis z mikrobloga

byłem dziś u lekarza, były straszne opóźnienia w przyjmowaniu a pacjenci pozapisywani byli na poszczególne godziny. ja zapisany byłem na 13:20 około 14 weszła pewna pani (ciężko określić wiek, ale była jak na swoje lata bardzo ładna, powiedzmy że około 40) była przerażona tym ile ludzi siedzi w kolejce (około tej 14 wchodzili ludzie umówieni na wcześniej niż 13 XD!) pani spytała się kto ostatni więc powiedziałem że ja, pani tak popatrzyła po ludziach i powiedziała ,,NOOOO JA TO MAM NA 13:20'' na co ja że ja mam dokładnie tą samą godzinę, pani coś tam tylko odburknęła że ,,niemożliwe'' pan z recepcji sprawdził w spisie kto kiedy wchodzi i okazało się że owa pani ma wizytę na 14:10, wszyscy popatrzyliśmy na nią głupio a ona pokręciła głową i się zaczerwieniła. potem jak wychodziłem to patrzyłem się na nią cały czas pogardliwym wzrokiem a ona zaczęła patrzeć się w ziemię, wszedł jeszcze jeden pan (wyszedł gdy zobaczył kolejki, zostawił numer i poprosił personel aby zadzwonili kiedy ma podjechać umówiony był na godzinę bodajże 14:00, a pani zaczęła tam narzekać że ona to już kolejnego nie wpuści nawet jak będzie umówiony na wcześniejszą godzinę niż ona. zdrówko u mnie w porządku, patologia zrobiła z siebie idiotkę publicznie i siedziała tam pewnie jeszcze dobre 20 minut. pech chciał że próbując mnie okłamać i się wepchnąć idealnie trafiła w godzinę na którą byłem umówiony.
mam nadzieję że coś ci wykryli krętaczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#czujedobrzeczlowiek
#patologiazewsi
#patologiazmiasta
#madki
#wygryw
#p0lka
majkelzielonka - byłem dziś u lekarza, były straszne opóźnienia w przyjmowaniu a pacj...

źródło: comment_ZJVedq8ZTruPxn2lJiKHm54kaRk2i1jm.jpg

Pobierz
  • 6