Wpis z mikrobloga

Zwaliłem konia do nowego zdjęcia Natalki z humana...
No i tak to jest jak się ma karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola. Najpierw #p0lka patrycja, teraz bezradnie patrzę na tych radosnych normików przeżywających młodość, związki na szkolnym korytarzu w #licbaza a im dalej tym będzie coraz gorzej. Ból z dnia na dzień staje się coraz większy. Tym bardziej gdy w szkole codziennie widzi się taką Natalkę z humana, ale świadom swego #!$%@? w postaci karłowatości 168,5cm, polackiego ryjca 1/10 i zakoli wiem, że pomimo nierozpoczęcia starania się o nią i tak już przegrałem.
Za 10 dni moje osiemnaste urodziny, czyli najbardziej żenujący dzień mojej wegetacji. Tego dnia udam się do lokalnego parku ćpunów, "siąde sobie pod liściem a odpocznę sobie"... ach pamiętam te czasy, kiedy w wierszu wyznawałem p0lce patrycji swe uczucia, tą wielką pasję do Jana Kochanowskiego. Ale to nie miało żadnego znaczenia, bo przecież nie można być szczęśliwą w związku z karłowatym 168,5cm zakolakiwm z polackim ryjcem 1/10 i zakolami. Gwarancją szczęścia było bowiem 180cm chada pawełka i jego kwadratowa morda 10/10. Gwarancja na 2 miesiące jak się okazało...
No ale tą historię już doskonale znacie, tak więc jak sobie siądę pod lipą albo bukiem dąbem czy czymkolwiek, odpocznę sobie i wyjmę pamiątkową popielniczkę z Gdyni, zapalniczkę, marlboro red i w parku, w którym jako 3-letni chłopiec babcia woziła mnie w wózeczku, piękne to były czasu zapalę sobie po prostu peta, uśmierze ten ból, za p0lkę patrycję, za karłowatość 168,5cm, za polacki ryjec 1/10, za zakola, za to, że mogę jedynie obserwować z daleka Natalkę z humana w szkole, za toksycznego ojca, za 4 choroby przewlekłe, najprościej mówiąc - za to życie #!$%@? mocno się zaciągnę.
#przegryw #oswiadczenie #tfwnogf #logikarozowychpaskow #stulejacontent #p0lka
k.....y - Zwaliłem konia do nowego zdjęcia Natalki z humana... 
No i tak to jest jak...

źródło: comment_Luw4sODIjNySxMD8Jsxi8A1Gyx4yKEIA.jpg

Pobierz
  • 21
@kiedysbylemnormalny: Dawno mnie tak żadne love story nie ekscytowało. Czy nasz bohater pozna kiedykolwiek Natalkę z humana!? Czy wbije maksymalny level na alcie w dynamicznej, polskiej grze MMORPG, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem), w którą gra już całe 10 lat!? Czy królik Benek odnajdzie miłość!? tego dowiecie się już w kolejnym odcinku "Barw #!$%@?"!