Wpis z mikrobloga

Powtórzę wpis bo 4gjd zdaje się jest nowy i nie wie, że neuropejskich wpisów się nie rusza @Moderacja mam nadzieję, że zareagujecie na to stanowczo wobec tego nowego mode.

PS. Nie było, przekleństwa w oryginalnym wpisie.

Nowe obietnice PiS to 35 mld zł. "Wydanie ich" zajęło prezesowi 5 minut


https://www.wykop.pl/link/4813955/nowe-obietnice-pis-to-35-mld-zl-wydanie-ich-zajelo-prezesowi-5-minut/

Jarosław Kaczyński rozbił bank - tak można skomentować zapowiedź nowego programu Prawa i Sprawiedliwości. Jak wynika z szacunków money.pl - tylko kilka punktów z długiej listy obietnic może kosztować 35 miliardów złotych.
#ekonomia #500plus

k1fl0w - Powtórzę wpis bo 4gjd zdaje się jest nowy i nie wie, że neuropejskich wpisów...

źródło: comment_ygNE85telVJ9Y0Zo05QzinavslpsYUHw.jpg

Pobierz
  • 30
@k1fl0w: 35 mln to nie tak dużo mi się wydawało że to dużo więcej będzie kosztować. Patrząc na to że budżet za 2018 rok zamiast planowanego deficytu na poziomie 42 mld skończył z zaledwie 25 miliardami to myślę że kasę na to znajdą.
@PatologiiZew: dzięki, odpowiadałem Tobie jak usuwali, więc:
W obecnej sytuacji nie wydaje mi się, żeby ktoś mógł zlikwidować lub ograniczyć istniejący 500+ bo na starcie przegra wybory. Mam tylko nadzieję, że nie będzie kombinowania żeby program rozszerzyć.
@k1fl0w: Łżesz jak zwykle, co z tego że dałeś giazdki, moderacja od dawna nie uznaje tego.


Tak wygwizdywałem przekleństwo, więc przestań kłamać.

@kaflooooow: ciekawe czy teraz Twój komentarz poleci tak samo, @Moderacja poproszę o opinię

przecież mamy tutaj do czynienia z nieodpowiednią treścią!!11