Wpis z mikrobloga

@ES_Blofeld: w Polsce robiłem zaoczne a w tygodniu pracowałem na pełen etat, tutaj gdzie mieszkam robię dzienne i również pracuję w ciągu tygodnia, jest ciężko ale się da.
@iniacz nigdy nie jest za późno, jak człowiek jest ogarnięty to da radę coś osiągnąć nawet w fabryce czy Januszeksie. Kursy, szkolenia, uprawnienia i masz luzik. :)
OK. Studiuję informatykę. Wybrałem specjalizację programowanie aplikacji biznesowych w Javie. Z pracą problemów raczej miał nie będę. Co więcej mam trójkę małych dzieci, zero dziadków i daję radę.


@wilk132: kolejny ktory po 30 odkryl pasje jak zobaczyl ile sie zarabia xD
@iniacz: najlepiej mają ludzie, którzy mogą z pełnią uczciwością powiedzieć: Niczego nie żałuję i drugi raz dokładnie tak samo bym zrobił. Niestety nie należę do tej grupy ;/
Co w tym złego? 90 programistów nie robi tego z pasji tylko dla kasy.


@wilk132: moze tych z ktorymi jestes na studiach xD ja ten zawod wykonuje 10 lat i we wszystkich pracach spotykałem ludzi ktorzy poszli w to bo to lubili a nie dlatego ze w reklamach bootcampow bylo ze po pol roku dostaniesz 15k na łape xD kasa przyszla potem. Gdybys mial 35 lat 10 lat temu to poszedlbys