Wpis z mikrobloga

  • 1820
Rozmawiałam dziś z prawie 10 lat młodszym znajomym. Etap życia - wybór ścieżki, studia, decyzje, kariera.
I tak sobie pomyślałam, że cieszę się, że już mam to za sobą. Co mogłam to już z------m. I tak sobie lecę z rozpędu. Zero spiny. Za późno, żeby coś osiągnąć.
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I tak sobie pomyślałam, że cieszę się, że już mam to za sobą. Co mogłam to już z------m. I tak sobie lecę z rozpędu. Zero spiny. Za późno, żeby coś osiągnąć.


@iniacz: trochę zazdroszcze, ja już z 10 lat po studiach i dalek kombinuję, co by tu ze sobą zrobić;)
NIby te studia i wybory już za mną, ale jeszcze przede mna tak na prawdę. W sumie spoko, że nie
kieru - > I tak sobie pomyślałam, że cieszę się, że już mam to za sobą. Co mogłam to ...

źródło: comment_c61Bcvu2xy2WdQ7yeEHCshQF439qWT9l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@iniacz: Ważne by robić to co się lubi a jeśli przestaje się to lubić to dążyć do zmiany. Nie jest to w ogóle powiązane z wiekiem i nawet gdy będziesz mieć 40 lat i najdzie ciebie ochota na zmianę czegoś to działaj.
Studia też niczego obecnie nie oznaczają, gdyż tam uczą odrealnieni "naukowcy" którzy często mają nikły lub zerowy kontakt z biznesem gdyż ze studenta automatem przeszli na naukę, pomijając
  • Odpowiedz