Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kotlin: Na FV kolor biały a w twojej konfiguracji, którą podajesz później jest niebieski, uważaj żeby Ci innego nie dali :D
  • Odpowiedz
@JessPinkman: AEB to pakiet bezpieczeństwa (monitorowanie martwego pola, autonomiczne hamowanie, wykrywanie pieszych, itd.).

@kotlin: Gratuluję świetnego auta. Jeśli to nie tajemnica, to dostałeś taki rabat jako osoba prywatna czy prowadzisz działalność gospodarczą?
P.S. Kijanka ze zdjęcia ma szklany dach (wolę wspomnieć, bo może chcesz a zapomniałeś dodać przy zamówieniu).
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@vegeciak prowadzę j.d.g. plus znam kogoś kto znał kogoś ;) faktycznie na zdjęciu jest panoramiczny dach, ale dla mnie to zbędna opcja.
  • Odpowiedz
@kotlin: na Krzemionkach w Krakowie w PGD kupiles? Tez kupilem u nich auto i zawsze sa bardzo pomocni nawet po sprzedazy. 2 rok z rzedu najlepsza cene ubezpieczenia zaproponowali mi :) Niech Ci sluzy jak najdluzej!!
  • Odpowiedz
@kotlin 1.6 GDI to były bardzo udane silniki w Ceed JD. 90% radiowozów Ceed JD ma te silniki i ciężko im idzie ich katowanie. Ciekawe jak wersja turbo się sprawdzi, bo mocą imponuje. Gratuluję wyboru, gdybym miał w najbliższym czasie kasę i wolę zakupu salonowego auta, to na 100% wybór padł by na ProCeeda GT 1.6 T-GDI w niebieskim kolorku.
  • Odpowiedz
@kotlin: Dzięki za odpowiedź. W najbliższych dniach planuję zamówić Ceeda GT w tym samym kolorze (i z pakietem navi), stąd pytanie o rabat. Zostało mi jedynie wybrać rodzaj skrzyni - z jednej strony automat kusi (lepsza dynamika, niższe obroty na ostatnim biegu = wyższy komfort i niższe spalanie), z drugiej lubię wachlować biegami i nie wiem czy jazda automatem nie okaże się zbyt nudna (nigdy nie miałem takiej skrzyni).

Co
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@Distri_guy ja biorę w Warszawie. Co do ubezpieczenia... Prowadzę swoją agencję i ani leasing ani dealer nie da mi lepszej ceny niż ja sam sobie zorganizuję :P
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@vegeciak dzięki za czujność :) moje obecne i wcześniejsze auto to manuale, jeszcze wcześniej miałem E60 w automacie i bardzo miło to wspominam. W sumie to się nawet nie mogę doczekać jak sobie spokojnie z kawką w ręku będę jeździł po mieście :) co do negocjacji, to tak jak pisałem, pomógł mi znajomy. Pierwszy dealer, z którym rozmawiałem zaproponował cenę 125 tys i nie chciał rozmawiać o żadnym rabacie. Z tego
  • Odpowiedz