Wpis z mikrobloga

@Maximus_decimuspl ale 1.8t od VAGa to już #!$%@? się nie pamięta? xD silniki tak pancerne, że 300KM dla nich to nic, a co z saabem 2.0t, 260KM prosto z fabryki w 2003 roku xD? A z nowszych aut to głupie 1.0t od forda, już z przebiegami po 500tys? Silniki od renault 2.0t, kute w RSach po 250KM+. Nie szukaj gówna tam gdzie go nie ma. 1.6t, 4 cylindry, 200KM - to
  • Odpowiedz
@kotlin: przeraża mnie ta ilość elektroniki w nowych autach, automatyczne przełączanie świateł, system ostrzegający o zmęczeniu kierowcy (jak to w ogóle działa?), ESP, ABS, SLD i LSD... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale żeby nie było niech Ci się dobrze jeździ Mirku :)
aha i doinwestuj w zapasowe koło (albo chociaż dojazdówkę), głupota niby ale zestaw naprawczy zestawem naprawczym a w środku zimy lepiej nie utknąć w
  • Odpowiedz
@miret210: @singortone
Wieczna beka z tych januszy co wróżą z gówna remonty takich silników po 100k km. Gdzie te statystyki, badania potwierdzające te brednie? Ofc nigdzie. Mentalnie chyba siedzą w latach 2000 i zapomnieli, że era wolnossaków odchodzi do lamusa. Albo to jakieś pryszczate jeszcze fany TopGearów co myślą, że tylko V8 5l może mieć moc.

Silniki po 2,5 - 3l i 200KM są już bez sensu. To niewykorzystana
Eco999 - @miret210: @singortone
Wieczna beka z tych januszy co wróżą z gówna remonty...

źródło: comment_gLeGUYpc6EWVlexZ5jG701LJXb3WLGKQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@absinth: @kotlin: z ta elektronika to smiesznie. Tej zimy to nie, ale poprzedniej jak bylo przez trzy tyg mega zimno, to systemy wstawaly po 40 min jazdy dopiero. Wsiadasz do auta i zaczyna sie litania: system ostrzegania o kolizji nie dziala, rozpoznawanie znakow nie dziala, system monitorowania martwej strefy nie dziala.. dobrze, ze choc ogrzewanie, k..., dzialalo. A tak serio, gratuluje zakupu. Co nowe, to nowe, a 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Liro nie mam elektrycznej klapy bagażnika (pakiet premium) i pakietu zimowego. Ja wybrałem to auto po tym jak zobaczyłem je na wykopie. Bardzo mi się spodobało. Następnego dnia pojechałem do salonu obejrzeć je na żywo i spodobało mi się jeszcze bardziej. Obejrzałem kilka recenzji na youtubie, gdzie samochód jest mocno chwalony i decyzja zapadła :)
  • Odpowiedz
@kotlin: Pare miesięcy temu kupiłam sobie audi q7, bo się dałam przekonać jakie to bezpieczne i super auto.
Poszłam, obejrzałam. Zaraz się do mnie facet rzucił to mu powiedziałam co chcę. Oferował coraz bardziej bajeranckie wyposażenie, pomyślałam: "a w sumie, raz się żyje"
No i wzięłam najbardziej naszprycowaną wersję. Czujniki takie, srakie, jakieś tempomaty, hamowania, itd, itd. Cena znaczna, ale nie ceną się kierowałam po zakupie.
Jak zadzwonili, że auto
  • Odpowiedz
  • 0
@kotlin lesing brałeś u dealera? Zastanawiam się czy biorąc gdzieś indziej to coś stracę? Czy wtedy są mniej chętni do negocjacji ceny?
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@n1craM leasing biorę z zewnątrz, chociaż oferta dealera była całkiem atrakcyjna. Polecam kontakt z kilkoma firmami i negocjacje. Na finansowaniu udało mi się urwać kilka ładnych tysięcy w stosunku do pierwotnych propozycji. Jeżeli chcesz to mogę Cię skontaktować z bardzo miłą Panią z PKO Leasing, z którą finalizuję finansowanie. Dealer bardziej niż na leasing naciskał na ich ubezpieczenie, ale zdecydowanie odmówiłem ponieważ moja oferta jest praktycznie dwa razy tańsza. Jak widzisz,
  • Odpowiedz
  • 0
@kotlin dzięki za info. Odezwę się jak będę już na etapie wyboru finansowania. Jeszcze muszę trochę odłożyć na ratę wstępną.
  • Odpowiedz
@kotlin: świetne auto. PGD #!$%@?, obym był złym prorokiem, ale za trzy miesiące to raczej tego auta nie zobaczysz. Najpierw ktoś będzie na urlopie i nie będą mieli dostępu do jego maila, póżniej jakaś pani pójdzie na macierzyński, później się komuś skończy upoważnienie, później będzie Wielkanoc, później #!$%@? wie co jeszcze. #truestory niestety. Sory, ale do tej pory mnie trzęsie jak to sobie przypomnę ;)
  • Odpowiedz