Wpis z mikrobloga

#sokoolrings

Już po 3 tygodniowym urlopie w Tajlandii, totalny rest od ćwiczeń (czasem tylko stanie na rękach), chociaż w nogach sporo kilometrów zrobione, nowy pieszy rekord - ponad 27k kroków 20.5 km w junglii. Nie ma też jak to schudnąć z 80kg na 76.5kg jedząc codziennie słodycze i pijąc cole oraz jedząc też wszystkie te ich potrawy kiedy się chciało (spodziewałem się że waga wrośnie bo czasem i 3 obiady pochłaniałem), chociaż pewnie cześć to wypocona woda bo sporo się tam pociłem.
Aby wrócić w rytm, a przy tym nie skończyć jak inwalida przez DOMSy przez najbliższy tydzień może dwa będę robił 2-3 skromne obwody, 8 powtórzeń po 3 ćwiczenia pull i push + core (przed tym stanie na rękach), a przez następny miesiąc może dwa, głównie z powodu mojej nieszczęsnej ręki będę dalej skupiony na treningu bazowym, może dorzucę jakiś ciężar i cięższe ćwiczenia, ale bez szaleństw. Obwód z poniedziałku:
Adv tuck front lever hold - Dipy - Pull up - Ring push ups - Ring biceps curl - Straight Leg Raise from Dip Support - Leg raise

#mikrokoksy #kalistenika #gimnastyka #streetworkout
Pobierz sokool - #sokoolrings

Już po 3 tygodniowym urlopie w Tajlandii, totalny rest od ćw...
źródło: comment_753vSYAIsKJbMZ592mkrRtWw4i7R8L1H.jpg
  • 7