Wpis z mikrobloga

Jako że użytkownik @huncwot_ jawnie wspierający rosjan twierdzi że rosjanie nie gwałcą na Ukrainie to warto przypomnieć że nawet 4 letnie dzieci nie mogą być bezpieczne.

Rosyjscy żołnierze zgwałcili 22-letnią Ukrainkę, wykorzystali seksualnie jej męża i zmusili parę do uprawiania seksu na ich oczach, zanim wykorzystali seksualnie także ich czteroletnią córkę — m.in. takie wstrząsające zbrodnie dokonywane przez rosyjskich wojskowych opisuje najnowszy raport ONZ. Rosjanie mieli zgwałcić również 83-latkę na oczach jej niepełnosprawnego męża.

https://wiadomosci.onet.pl/swiat/raport-onz-o-rosyjskich-zbrodniach-gwalty-i-wykorzystywanie-nawet-dzieci/3nc7148
#ukraina #wojna #ukraina
  • 42
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: rosyjski mir.Jak czytam coś takiego ,pomimo że to Onet to myślę co oni tam między sobą robią w Rosji.Wiadomo Moskwa i Petersburg ,ale co oni tam wyhodowali przez tyle lat.
  • Odpowiedz
  • 151
@NEGAN_: Czy ty właśnie prosisz o nagranie pedofilskie?

A nagrania z gwałtów na dorosłych Ukrainkach można znaleźć w necie jak się umie szukać na ruskich stronach
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: bredzisz chlopie.. chodziło mi czy faktycznie są a nie że gadanie takie z dupy, ruskie strony mowisz? a linka masz jak cos? czy tez takie gadanie bo gadanie? ;d
  • Odpowiedz
Za chwilę przeczytamy że ruscy zgwałcili czyjegoś psa.


@Larsberg: znając ruskich mogę się założyć że był niejeden taki przypadek tylko psy o nich nie informują opinii publicznej
Bananek2 - > Za chwilę przeczytamy że ruscy zgwałcili czyjegoś psa.

@Larsberg: znają...
  • Odpowiedz