Wpis z mikrobloga

Ale boxdel jest głupi. On jak nie ma przygotowanego schematu wypowiedzi i dostanie jakieś niespodziewane pytanie na które musi odpowiedzieć spontanicznie to #!$%@? gorzej niż tucznik xD Odpowiedź bombela na pytanie o przyrząd treningowy do boksu:

"Ta piłeczka działa na takiej zasadzie że eee masz ją na głowie żeby po prostu no wiadomo żeby ją utrzymać i #!$%@? w nią po prostu i trenujesz raz że celność refleks szybkość dynamika ja #!$%@?łem na tym jak #!$%@?"

xD

Jeszcze po tym jak on pokazywał jak to #!$%@?ł jak #!$%@? widać że nigdy nie miał tego na tym pustym łbie xD ale przecież taki autorytet w sportach walki nie powie szczerze, że sam #!$%@? nie wie jak to działa tylko #!$%@? głupoty xD

#danielmagical #patostreamy #boxdel #fakemma
  • 10
  • Odpowiedz
@jeremy-grancarno: Mnie najbardziej śmieszą te jego postanowienia. Ostatnio mówił, że on tak zrzuci wagę, że wyjdzie na famemma 3 do walki itd.
Tymczasem na tym filmie widać jak bardzo jest aktualnie ulany https://www.youtube.com/watch?v=A_x0sh-j8yw
XD
Aha i do końca roku chce mieć Lambo.
On chyba nie bardzo rozumie jakie koszta utrzymania ma taki samochód. Kupić może sobie go wiele osób ale jeździć i eksploatować już dużo mniej. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: Mnie to rozwalają jego wypowiedzi typu:
"Jestem pewny swoich umiejętności, trenowałem półtora miesiąca k1" xD
Nie dość że w półtora miesiąca to nawet podstaw się nie nauczysz w tym wieku to jeszcze k1 jest organizacją a nie sportem xD
  • Odpowiedz