Wpis z mikrobloga

Cześć Tobie!

przez najbliższe parę tygodni większość energii skieruję na moją karierę zawodową. Wiąże się to z projektami, którymi obecnie się zajmuję. Nie poddaję się i moja zmiana na lepsze trwa nadal. Myślałem o ograniczeniu pisania postów na mikroblogu. Albo, jeżeli jesteś zainteresowany, zacznę publikować materiały ściśle związane z moimi projektami.

Czym przez najbliższe tygodnie będę się zajmować

Najpierw może, czym w ogóle się zajmuję. Prócz standardowej pracy klepacza komputerowego w #korposwiat, zajmuję się komunikacją interpersonalną i prowadzę warsztaty w tym temacie. W 2019 roku poszerzam horyzonty o warsztaty z komunikacji pisanej.

W liczbach dane przedstawiają się następująco
5 lat doświadczenia w kontakcie z klientem i komunikacji w ogóle;
3 lata doświadczenia w teoretycznych zagadnieniach komunikacji interpersonalnej;
1 rok doświadczenia w prowadzeniu warsztatów z komunikacji interpersonalnej;
5 lat doświadczenia w komunikacji pisanej;

Co chcę Ci zaproponować

w ramach mojego tagu #ehisedi przedstawię Ci teorię, praktyczne ćwiczenia, przykłady, zalety, wady, najczęstsze błędy w komunikacji interpersonalnej oraz pisanej. Moja praca ma za zadanie przede wszystkim uświadamiać. Obalę parę mitów znanych Ci ze szkolnej ławki. Może zainspiruję?

Jesteś zainteresowany? Wypełnił poniższą ankietę:

#rozwojosobisty #jezykpolski #motywacja #psychologia #produktywnosc

życzę Ci miłego wieczoru
ehisedi!

Czy chcesz, żebym pisał na mikroblogu o komunikacji interpersonalnej i pisanej?

  • Tak, chcę 53.7% (29)
  • Nie, nie chcę 46.3% (25)

Oddanych głosów: 54

  • 7
  • Odpowiedz
Czym jest dłuższa forma?

Zwrot grzecznościowy, który zacytowałaś, może być kierowany do ogółu (Dzień dobry, cześć, drodzy państwo itp), lub do konkretnej osoby (cześć noelo_cohelo, cześć Mirabelko, cześć Tobie itp.)
  • Odpowiedz