Wpis z mikrobloga

@ramzes8811: Dobra, daj całe ogłoszenie bo jest magazynier i magazynier. Jeśli chce kogoś więcej niż sebixa jeżdżącego paleciakiem tylko człowieka do obsługi programów magazynowanych, fakturowych i pilnowania stanów to nie dziwne, że robi wszystko aby przefiltrować większość potencjalnych alkoholików i bumelantów. A widzę po mojej robocie jak magazyn przyciąga patusów xD
  • Odpowiedz
@dr_Klotz: przecież to jest klasyka tego portalu:
-wykopek ma wymagania co do, rodzaju i wynagrodzenia - wszystko ok
-pracodawca ma wymagania co do doświadczenia pracownika - wykopek pikachu face
  • Odpowiedz
@ramzes8811 jak patrze jacy ludzie u mnie pracują na magazynie chciałbym aby brali tylko tych z doświadczeniem. To jest dramat jak ludzie podchodzą do roboty, tydzień robi, nic nie potrafi ale już #!$%@? najwięcej, najmądrzejszy jest. A po pierwszym miechu L4.
  • Odpowiedz
@nairoht: Wiesz, możesz wymagać, ale płać adekwatnie. Jednak to jest żart, kiedy na stanowisko magazynier/sprzątacz/pracownik do trzymania drzwi/obsługa sklepu z rtv-agd i wymaga się listów motywacyjnych, najlepiej z minimum 2-3 lata doświadczenia, znajomości wewnętrznych systemów firmy, a w zamian 1650zł. LUKSUS! Nic tylko żyć i nie umierać!

Sam pisałem na wykopie jak poszedłem na rozmowę gdzie miałem siedzieć przy CAD'dzie, a okazało się, że oni mają jakiś autorski program, który nic
  • Odpowiedz
@Pimenista Tez nieraz usłyszalem od chlopa z budowy chcąc zatrudnić się jako początkowy, a ten do mnie z pytaniem czy doświadczenie mam ¯\(ツ)_/¯ jak oni chco kogos zatrudnić skoro i tak nie zatrudniajo
¯\
(ツ)_/¯ a jak juz masz doświadczenie, to proponują minimalne i na czarno, bo na budowie praca na czarno to standard ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: az mnie
  • Odpowiedz