Wpis z mikrobloga

Wybieram sobie właśnie samochód i przyznam, że mętlik we łbie jest, bo tyle tego do wyboru, że masakra. Kto przez to przechodził, ten zrozumie. Raczej będzie to "kilkuletnia klasa premium" xD Bo naprawdę nie mogę pojąć jak ktoś mając do wyboru luksusowego, niemal nowego Mercedesa może chcieć kupić nową Kię. Żeby nie było - jeździłem przez kilka tygodni taką Kią i nie jest to zły samochód, ale do Mercedesa nijak to nie przystaje. Mam wrażenie, że kult nowych aut panuje tylko wśród ludzi, którzy takiego nie mieli. Jest to fajne uczucie, ale szybko mija i ten nowy samochód po kilku miesiącach już nie jest nowy i niewiele różni się od 2-3 letniego, a przepaść względem aut z wyższych klas jest nie do zatarcia.
#samochody #motoryzacja #przemyslenia #kupautozmikro
Pobierz
źródło: comment_u6VQqrZiDCk8BavCeZV6WAtdxCPRAfGK.jpg
  • 280
Nie chcę jeździć z kurnikiem xD


@JudzinStouner:
To backsleeper xD

Słuchaj, czego nie kupisz to dla społeczności vikopchan.ru zawsze będzie źle.
Weźmiesz nowe- mogłeś brać używkę.
Weźmiesz używkę- mogłeś brać nówkę.
Weźmiesz diesla- fuj, be.
Weźmiesz benzynę- fuj, ble
Weźmiesz Audi- mogłeś brać Merca, wziął Merca mogłeś brać BMW, weźmiesz BMW hehe dres po co ci kierunki hehe mogłeś wziąć 'xxx'. I tak do #!$%@? xD
@JudzinStouner W tej kasie bierz albo CLS, jak z Mercedesa coś jeszcze to jakaś S klasa. Z BMW masz serię 7 F01 z mocnym silnikiem i luksusowym wyposażeniem. Jeśli chcesz coś bardziej "egzotycznego" to jakiś Lexusik albo jak chcesz być królem w swojej wsi to tak jak wyżej Panamira
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@currywurst: Pierwsze wersję podobno niczym się nie różniły a później zmienili osprzęt. Jeśli ktoś jest zainteresowany chipem takiej Stelvio czy Giuli to polecam Cinsoft ;) Stelvio daje większe możliwości przy podstawowych silnikach
przepaść względem aut z wyższych klas jest nie do zatarcia.


@JudzinStouner: jest, szczególnie jeżeli chodzi o systemy bezpieczeństwa i tym podobne cuda. Lepsze plastiki nie rekompensują każdemu asystenta utrzymania pasa ruchu, awaryjnego hamowania, blind spotu i wielu innych, które są z roku na rok coraz bardziej dopracowane w nowych autach
@JudzinStouner: tak, na pewno ktoś kto kupił mercedesa za 300 się nim za chwilę nudzi i go sprzedaje tak bez powodu

Ok, może rzeczywiście ma 3 lata, ale ma nalatane tyle co inne samochody przez 10 lat lol. Nie jeździł tylko wtedy gdy był w serwisie.

Oczywiście nie mówię że jest zły albo że za chwilę padnie, bo jak było dbane to pojeździ. Ale nie oszukuj się że jest "prawie nowy"
nie rekompensują każdemu asystenta utrzymania pasa ruchu


@Wap30: Po co komu to gówno? xD Producenci ludziom wmówili, że im ten szajs potrzebny, a oni w to uwierzyli. Przedwczoraj miałem przyjemność mieć wypadek Mercedesem przy dużej prędkości i dzięki temu, że to było naprawdę bezpieczne i dobrze zbudowane auto, to wyszedłem z tego bez żadnego, nawet najmniejszego otarcia, mimo że przód auta zniknął. Nie jestem pewien czy w jakiejś Kii czy Oplu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@currywurst: Ja mam QV z 2011 i jak ją kupowałem w 2017, krajową z przebiegiem 70 000 km zapłaciłem 51500 tak teraz gdybym chciał kupić taką samą musiałbym wydać te same pieniądze.
@diogene: XD chyba jednak nie rozumiesz, że ludzie mają różne kategorie myślenia i płacenie 2-3 tysiące leasingu miesięcznie dla niektórych ludzi nie jest w ogóle odczuwalnym wydatkiem. Jak już się z tym oswoisz, to zrozumiesz, że samochodów w tej cenie nie kupuje się wyłącznie ze względów praktycznych, bo wtedy rzeczywiście każdy kupowałby coś w okolicy 80-100 tysięcy. Samochody z segmentu premium są zabawkami, a zabawki mają to do siebie, że się