Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #mecz #jagiellonia #wislaplock #neuropa #ukraina

Taki właśnie obraz tych wszystkich polskich patriotów, którzy #!$%@? naczytali się prawackich portali, przesiąkniętych antyukraińską propagandą.

Rozumiem, że piłkarze zazwyczaj nie grzeszą inteligencją, ale żeby na boisku nie okazać należytego szacunku rywalowi, jest dla mnie nie do pomyślenia.

Mam nadzieję, że Furman dostanie od Komisji #ekstraklasa solidną karę.
M.....k - #pilkanozna #mecz #jagiellonia #wislaplock #neuropa #ukraina

Taki właśni...
  • 29
  • Odpowiedz
@Maliszak: gość który zrzekł się obywatelstwa Ukraińskiego na rzecz Polskiego jest nazywany przez jakiegoś pod-grajka, Banderowcem.
Już widzę, jak banderowiec biega z orzełkiem na piersi (chyba tym niemieckim).
Furman pewnie nawet 4 zwrotki hymnu na pamięć nie zna.
  • Odpowiedz
  • 66
@kierownik_internetu Furman polski patriota zwyzywał na boisku Ukraińca z polskim obywatelstwem od banderowców :).

@mat9

Prawica gówno wie o historii i chce ją pisać na swój sposób, nie uwzględniając faktów, które są dla niej niewygodne lub kłócą się z ich światopoglądem.
  • Odpowiedz
  • 11
@mat9 Masz problemy z interpretacją dłuższych wypowiedzi? Przecież dosyć wyraźnie napisałem, co sądzę o znajomości historii wśród prawaków wyklętych.
  • Odpowiedz
gość który zrzekł się obywatelstwa Ukraińskiego na rzecz Polskiego jest nazywany przez jakiegoś pod-grajka, Banderowcem.


@qlimax3: Dziwisz się? Widywałem filmiki na jutube gdzie coś było o ludziach polskiego pochodzenia z Ukrainy . Najbardziej plusowane wpisy to te w których pisano, że to ''banderowcy i upaincy udajacy Polaków żeby coś dostać'', a Polaków na Ukrainie wymordowano.
  • Odpowiedz
@mat9: Piotr Ikonowicz jest socjalistą, a nie komunistą. Jak widzisz, nie znasz nawet podstawowych pojęć i definicji, a chcesz ze mną dyskutować.

http://lewicowo.pl/socjalizm-a-komunizm/

Tak przy okazji nie lubię socjalistów, a komunistami gardzę. Ale nie zmienia to faktu, że jako przeciwnik obu ideologii jestem w stanie wskazać podstawowe różnice między nimi i staram się nie wrzucać wszystkich socjalistów do komunistycznego worka.
  • Odpowiedz
@mat9: Mam nadzieję, że jesteś w stanie swoim rozumem pojąć, że czerwony sztandar jako symbol reprezentował w ostatnich wiekach różne ruchy i ideologie? Komunizm był jednym z takich ruchów. Co nie oznacza, że czerwona flaga jako symbol zarówno socjalistów, jak i komunistów pozwala postawić między tymi dwoma ideologami znak równości.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Czerwony_sztandar_(flaga)

Około 1300 czerwona bandera pojawia się na okrętach Normanów.

Czerwona flaga w 1831 stała się symbolem krwawo stłumionego buntu górników w miejscowości Merthyr Tydfil
  • Odpowiedz