Wpis z mikrobloga

Czy Was też żenuje jak latem faceci chodzą po ulicach bez koszulek? Zwykle są to osiedlowe Sebixy suchoklatesy i brzuchaci Janusze.

Uprzedzając najbardziej oczywiste i banalne komentarze, że "he he ja to bym chciał, żeby laski bez koszulek chodziły" - jeżeli ich atrakcyjność fizyczna byłaby na poziomie panów, których klatek piersiowych naoglądałam się przez lata na ulicach to nie. Nie chciałbyś. Dosłownie tylko raz mijałam typa, który faktycznie mógł się pochwalić swoją sylwetką.

#ankieta #pytanie
kvoka - Czy Was też żenuje jak latem faceci chodzą po ulicach bez koszulek? Zwykle są...

źródło: comment_MwMZXISb4LwMVel0EZnBlFPC7IjsVdDG.jpg

Pobierz

Czy uważasz, że chodzenie bez koszulki w miejscu publicznym jest normalne i kulturalne?

  • Tak 18.2% (38)
  • Nie 81.8% (171)

Oddanych głosów: 209

  • 14
@Yrrrr: A co, mam wybierać pomiędzy większym, a mniejszym złem? Wolałabym, żeby ludzie chodzili bez ubrań tylko na plażach i we własnym domu, nie każdy ma ochotę patrzeć na ich nagość. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kvoka: obrzydzają mnie ale ogólnie nic mi do tego. Chyba że przychodzą tak do restauracji nad morzem np to już jest nie do przyjęcia bo obrzydza jedzenie xd