Wpis z mikrobloga

Skąd wy macie te poczucie wstydu za każdym razem kiedy pokazujemy coś swojego?


@skywalkergw: bo po raz kolejny Polska przedstawia sie jako wieś a nie nowoczesne panstwo, ktore moze cos pokazać poza tradycją (ktora ma kazde panstwo starsze niz 200 lat). Do tego pamiętają ostatnie szczucie cyckami i prasne piosnki ktore byly naszym występem.

Ja osobiście nic nie mam do tych, bo nawet nie wiem kto to ani nie znam ich
  • Odpowiedz
@skywalkergw: nie, to z powodu ze polska kultura wiejska jest beznadziejna. Zobacz sobie na taką Bawarie(stroje. oktoberfest), USA (country, 4 wheel drives, fiddles) - co najwazniejsze to usmiechnieci ludzie, w polsce wszystko jest okraszone takim patosem i kijem w dupie, ofiarnoscia ( a raczej byciem ofiarą) gdzie nikt sie nie usmiecha a na usmiech innej osoby to krzywo patrza
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: Spokojnie, większego wieśniaka niż ty i tak się nie uświadczy w najbliższym czasie. Na mieszczucha się robisz, a słoma z butów wystaje. Ewidentnie musisz mieć kompleks małego fiutka, stąd takie kompleksy i przelewanie zawiści na innych.
  • Odpowiedz
TEN TRED POKAZUJE DENNY POZIO WYPOKU :D

Ani "Tulia" nie jest folkowa, ani laski nei sa z wiochy, ani nie są "naturalne". To dobrze wykształcona zawodowe muzyczki realizujące konkretny projekt artystyczny. A nie kurna cztery Dżesiki z wiochy popegieerowskiej, co se śpiewają ludowo.
  • Odpowiedz
@MateriaBarionowa: Mnie tam one nie porywają. Nie wiem, czym tu się jarać prócz tego, że jest to coś innego niż reszta polskiego chłamu w radiu. Ani to w ucho nie wpada, ani nie jest jakieś specjalnie odkrywcze. Ale życzę im powodzenia. Może trafią w gusta widowni eurowizji.
  • Odpowiedz