Wpis z mikrobloga

@chlopiec_kolejne_drzwi: Najlepsze jest jak myślisz, że zmarnowałeś weekend bo cały czas spędziło się przy PlayStation a w poniedziałek idziesz do roboty, każdy mówi jak mu minął weekend i zaczynają mówić coś w stylu "A cały dzień w sklepach kupić ubranka dla dziecka", "A dziecko zachorowało i rzygało w kółko przez weekend i trzeba się nim było zajmować" "A z dzieckiem musieliśmy iść do lekarza"
Ale powiedziały coś konkretnego co by sugerowało, że "bóldupią"? Coś mi się wydaje, że to ty słuchając o kosztach utrzymania dziecka palnęłaś coś o tym ile na gry wydajesz i wydaje ci się, że im dowaliłaś.


@feketehajuno: juz napisala jak bylo, ale w typowy sposob wykopki robia za czyjwgos psychologa i medium łącznie i wpychaja swoje urojenia xD
Hurr pewno sama sie chwaliłas, bo rodzice nigdy nie wpychaliby sie w czyjes
@chlopiec_kolejne_drzwi: szanuje ten post, pieknie wyciagnal co bardziej #!$%@? jednostki tutaj xD

- no rodzinka dowaliła sie ze wydaje kase na gry

- HURR GRY SOM DLA DZIEDZI, WYROSNIESZ Z TEGO I BENDZIESZ CHCIEDŹ WLASNEGO SZGRABA
- ALE MOZNA MIEC DZIECI I GRAĆ (kontrargument do tezy ktora nie padla)
- JA TO KIEDYS GRALEM ALE WROSLEM, AH MUSZE KONCZYC BO ZE SWOJA CORKA IDE DO PARKU (ale Janusz to ty zadzwoniles...)
@Naxster: Po pierwsze jak pisałam swój komentarz to żadnych szczegółów o przebiegu ich rozmowy jeszcze nie było. Po drugie w dalszym ciągu uważam, że odbiór całej sytuacji przez OPkę jest mocno przesadzony, a post napisany pod wykopową publiczkę, która zawsze chętnie podchwyci wyśmianie każdej, nawet normalnej matki. Natomiast urojenia, o których piszesz zdecydowanie częściej na wykopie występują po drugiej stronie. Cokolwiek matka powie jest zaraz obracane przeciwko niej. Wspomniała o wydatkach
Po pierwsze jak pisałam swój komentarz to żadnych szczegółów o przebiegu ich rozmowy jeszcze nie było


@feketehajuno: 9 postów ponad twoim, na tyle wcześniej, że teraz pokazuje (2godz. temu) i (3godz. temu)

Po drugie w dalszym ciągu uważam, że odbiór całej sytuacji przez OPkę jest mocno przesadzony,

Czyli oceniasz relację osoby która tam była, kiedy ciebie tam nie było i zasadniczo nawet nie wiedziałaś jak w ogóle wyglądała sytuacja (bo jej
@Naxster: Ten post pojawił się w czasie gdy ja pisałam swój pierwszy komentarz. W kolejnym komentarzu natomiast już się do niego odniosłam pisząc "w dalszym ciągu", czego nie zrozumiałeś i zarzucasz mi, że go w ogóle nie przeczytałam. W dodatku zarzucasz mi, że oceniam sytuację, której nie znam jednocześnie oceniając mnie, że niby się #!$%@? w czyjeś wydatki (gdzie wyżej wyraźnie temu zaprzeczam), że pouczam innych, jednocześnie pouczając mnie cholera wie
Ten post pojawił się w czasie gdy ja pisałam swój pierwszy komentarz


@feketehajuno:
post OPki - 9:38
twój: 10:05

(ʘʘ)

czego nie zrozumiałeś i zarzucasz mi, że go w ogóle nie przeczytałam

Nie, pierwszy post pisałaś wymyślając sobie całą sytuację. A "w dalszym ciągu" oznacza tylko, ze nie umiesz przyznać się do błędu :)

że niby się #!$%@? w czyjeś wydatki

Nie, napisałem, że tego nie należy
@chlopiec_kolejne_drzwi: ojcowie nie lepsi xDD ostatnio spotkałem jednego kumpla, ojcem już jest i tak gadamy i schodzi na kasę i rzecze mi coś w stylu ty to wydatków nie masz nie to co ja na dziecko... na co ja mu, że ja wolę pograć a na dodatek zaraz lecę na Kubę na 12 dni xDD w szoku był xDDDDDDDDDDDDD
@chlopiec_kolejne_drzwi:

Żałosne są zarówno madki, które ciągle gadają o swoich dzieciach i robią z nich swój największy życiowy sukces, jak również te smutne pseudo zimne suki Twojego pokroju, które głośno deklarują jak bardzo nie chcą mieć dzieci i to z braku dzieci robią swój największy życiowy sukces. Ten sam poziom #!$%@?. Jedynie przeciwne barykady.
@BubbleGun ale to nie znaczy że jest stara ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sama jestem przed 25rż a też dostaje takie gupie pirdolenie od kuzynek. Nawet młodszych ode mnie Tyle że ja nie #!$%@? na gry tylko na inne, wg. nich - bezużyteczne rzeczy @chlopiec_kolejne_drzwi ta znam to, cudze pieniążki sie szybciutko liczy. Ja bym jej powiedziała że "wiesz, kazdy ma mniej lub bardziej ambitne zainteresowania" ( ͡
@BubbleGun: ale co w tym złego? Każdy jest zobligowany do robienia gòwniaka? Smutne to jest życie ludzi, ktòrzy wtrącają się w cudze życie i oceniają. Jak lubi grać i daje jej to szczęście, to niech gra dopòki dycha. A wszystkim wara od tego :)