Wpis z mikrobloga

  • 7
@RustyJames oczywiście, co kto woli, bawi mnie tylko, że "nie ma nic lepszego" niż czyjś ból dupy ¯_(ツ)_/¯

Sama gram od lat, a od niedawna jestem mamą i jednak wolę wydawać pieniądze na dziecko niż gry :)
  • Odpowiedz
@chlopiec_kolejne_drzwi: a czy dziecko sprawi że wrzucą cię do kolonii karnej stworzonej przez 12 potężnych magów po czym będziesz #!$%@?ć złego demona który został zesłany przez samego Boga ciemności żeby ostatecznie zwyciężyć ludzkość w wojnie z orkami?
  • Odpowiedz
gierka nie poda ci szklanki wody jak będziesz chora,


@wiskoler:

Na łożu śmierci leży 80-latek - kochany mąż, ojciec i dziadek. Dookoła zebrała się cała rodzina. Żona, wszystkie dzieci, wnuki oraz kilkoro prawnucząt. Wszyscy w milczeniu wpatrują się w sufit tudzież w podłogę, czekając na zbliżającą się chwilę... Nagle ciszę przerywa dziadek i rzecze:
- Zdradzę wam swój największy sekret... Ja naprawdę nie chciałem się żenić i zakładać rodziny. Miałem wszystko: szybkie samochody, piękne kobiety, sporo przyjaciół i kasę na koncie. Ale pewnego wieczoru znajomy rzekł
  • Odpowiedz
@chlopiec_kolejne_drzwi: lepsze jest tylko buldupienie stulejarzy i błoniar wykopowych, gdy słyszą, ze ktoś wydaje na swoje dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle stawiam znak równości miedzy madkami i osobami, ktore używają słowa "gowniak".
  • Odpowiedz
gierka nie poda ci szklanki wody jak będziesz chora, nie powie ci "kocham cię" aż Ci się miękko zrobi w serduszko...


@wiskoler: jeszcze nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz