Wpis z mikrobloga

  • 1431
Pijcie ze mną kompot mircy! Składam wypowiedzenie z pracy, bo przyjęli mnie u konkurencji za 30% lepszy hajs i jeszcze biuro znajduje się 10min na pieszo od mojego mieszkania. Stanowisko inne, nowe, będę się musiała sporo nowych rzeczy nauczyć, ale i tak mega optymistycznie się czuję ( ͡º ͜ʖ͡º) #pracbaza #praca #korpo
  • 54
  • Odpowiedz
@brntfgt: po tym, że składa wypowiedzenie w piątek w środku miesiąca (ale potem wyjaśniła, że dziś poinformowała przełożonych, a nie rzuciła papierem). Co do podwyżki to nie było do niej, tylko sobie filozofowałem, że nawet przy 1500 netto 30% to dużo :)
  • Odpowiedz
@portugalka: @Pan_Bober ma racje. Ja w tym miesiącu składałem również wypowiedzenie ( dokładnie 11.02 ) i szef powiedział że wypowiedzenie zaczyna być ważne od początku miesiąca, a nie od momentu złożenia dokumentu. No chyba że mnie w #!$%@? zrobił żeby zatrzymać jeszcze trochę
  • Odpowiedz
Kodeks pracy chyba przewiduje ze bieg wypowiedzenia zaczyna sie z 1 dniem miesiaca nastepujacego po miesiacu w ktorym zlozono wypowiedzenie. Czyli wypowiedzenie zlozone 1 lutego czy 28 i tak zaczyna biec od 1 marca, ostatni dzien marca jest ostatnim dniem pracy.
  • Odpowiedz
@portugalka: A teraz inna perspektywa. Kobieta pisze. Mirki pijcie z mną kompot bo znalazłam lepszego chłopaka, bogatszy i jeszcze firmę ma swoją i mieszka 10 min od mojego domu.

Już widzę odpowiedzi :

Anon1 : ty ku...o
Anan2 : typowa polska
Anio 3 : a czarny chociaż
  • Odpowiedz