Wpis z mikrobloga

@EN_Norbert: Przepraszamy za spam, ale sami nie wiemy co się tutaj dzieje. Musimy spytać supportu wykopuo co chodzi, bo wysyłanie tych wiadomości jest strasznie losowe - niektórzy otrzymują jeden na miesiąc, inni tak jak ty mają cały zalew :(

Czy masz włączoną dwustopniową weryfikację?
@CodoDodoApps: No więc tak, przed chwilą na widget miałem napisane nieprawidłowy klucz (sorry za brak preent screen)

Odpaliłem aplikację zakop (zalogowało na nowo)
-Na widgecie pojawiły się powiadomienia
-Pojawił się mail
-jest korelacja czasowa między mailem a logach o aktywności na portalu wykop.pl (niby dwuminutowy rozjazd ale nie wiem czy zegary są jednakowo ustawione)

Screeny niżej:
@CodoDodoApps: loguję sie przez safari do wykop.pl
Zastanawiam się czy to automatyczne logowanie z 11:04:15 dotyczy zakop? Chyba nie jednak za duży rozjazd, te automatyczne logowanie dotyczy chyba safari z zapamiętanymi danymi logowania.

Jedyna aplikacja dla wykopu jest od Was.

Jutro jak zobacze na widget, ze mnie wylogowało odwrócę sytuację.
Najpierw zaloguje się przez safari sprawdze dane logowania a dopiero w następnej kolejności wbiję się zakopem. Zobaczymy czy jak wykop dostanie
EN_Norbert - @CodoDodoApps: loguję sie przez safari do wykop.pl
Zastanawiam się czy t...

źródło: comment_QIlDD2TAyPYprIYG6Tro9Ns3X0OXZ3qY.jpg

Pobierz
@EN_Norbert: Czyli oba wydarzenia są powiązane.
Jak pisaliśmy, musimy pogadać z wykopem co się dzieje i co można z tym zrobić. Klucz użytkownika musi być co jakiś odświeżany bo jest on tymczasowy, ale czy taki spam jest jednocześnie potrzebny to nie wiem.
Daj nam trochę czasu i zrobimy betę, w której będziemy testować różne rozwiązania