Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niedawno natknąłem się na kafeterii na wątek (btw nie wiedziałem, że tam tylu facetów siedzi) odnośnie kobiet. Konkretnie ich prowadzenia się. Jeden gościu żałił się na żonkę. Wiedział, że nie była święta, ale przy winku przyznała się, że dawała też dupy przypadkowym typom. Generalnie temat przeciągnął się do 200 stron, wszystkiego nie chciało mi się czytać, ale wyszło z tego, że w dzisiejszych czasach facet zapewnia mieszkanie, kasę, rozrywki, zwykle jest ładniejszy niż jego baba, a co do kobiet już nie można liczyć na to, że będą chociaż dziewicami, bo która by wytrzymała chociaż chwilę bez jakiegoś bolca u boku, z gotowaniem i sprzątaniem też nie najlepiej. I że gdyby baby się bardziej szanowały, nie byłoby tylu zdrad ze strony facetów.
Jak dla mnie małżeństwo XXI wieku w pigułce
#gorzkiezale #niepopularnaopinia #takaprawda #feminizm #redpill #malzenstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 15
KochanicazKsiężyca: Hurr durr kafeteria to przekrój społeczeństwa, hurr durr, wcale nie ma tam trolli, hurt durr mężowie zdradzają, bo żony sobie na to zasługują. A spróbuj napisać na odwrót, że żony zdradzają, bo faceci są słabi :D Znów dziewictwo, ehh jesteście tacy monotematyczni.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}