Wpis z mikrobloga

Może byłby ktoś zainteresowany serią wpisów o kompleksowej ścieżce zakupu i wykończenia mieszkania deweloperskiego?
Moje pierwsze własne mieszkanie, 68 metrów + miejsce garażowe. Aktualnie jestem w połowie wykańczania mieszkania, kuchnia gotowa w 90%, łazienka w 25%. Prowadzę arkusz, w którym zapisuje wszystkie wydatki poniesione i te zaplanowane.
Chętnie podzielę się swoim doświadczeniem i informacjami na co zwrócić uwagę od procesu poszukiwania mieszkania po sam zakup i wykończenie.
#mieszkanie #dom #deweloperka
Elessar - Może byłby ktoś zainteresowany serią wpisów o kompleksowej ścieżce zakupu i...

źródło: comment_WUHsALri5d0TTXDt07QTCklLxx3XA3sQ.jpg

Pobierz
  • 320
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykopowy_brukselek: ma racje. Dodatkowo szafki różnej wielkości na różnych wysokościach, brak szafek nad blatem roboczym tylko półki które ciagle trzeba będzie czyścić, wystający zlew, który ani nie jest ładny, ani praktyczny. Piekło perfekcjonistów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ah, przepraszam, źle Cię zrozumiałem. Nie, ciąg wentylacyjny jest wspólny dla pionu.


@Elessar: i cyk, brak odbioru kominiarza, kary od wspólnoty/spółdzielni, odmowa wypłaty ubezpieczenia w razie W.
  • Odpowiedz
@mayek:
- Rury nie będzie widać, dojdzie jeszcze maskownica okapu
- okap mogę podłączyć w ciąg wentylacji, który podzielony jest na wentylację i komin
- lodówka, patrząc na główne foto, będzie po prawej stronie obok wysokiej szafki

@wojtas_mks: ledy będą, nawet kabelki widać ;) a szafek wiszących chcieliśmy jak najmniej.
  • Odpowiedz
@Elessar:
| Ah, przepraszam, źle Cię zrozumiałem. Nie, ciąg wentylacyjny jest wspólny dla pionu.

Czyli właśnie popsułeś obieg grawitacyjny, sąsiedzi z dołu będą Ci za to dziękować.
  • Odpowiedz
@Krupier: @chilon: sorrki, mój błąd. Ciąg wentylacyjny jest podzielony na dwa - wentylację i komin, nawet w sumie widać to na zdjęciu, tylko kratka na czarnej części jest ściągnięta. Przypau :D
  • Odpowiedz