Wpis z mikrobloga

Najbardziej na tym portalu mnie śmieszy to, że jak krytykujesz np. KK, albo popierasz LGBT to jesteś lewakiem. Natomiast jak wyśmiewasz np. patologię SJW, 3 falę feminizmu i masz bekę z socjalu to jesteś prawakiem.

Kisnę z ograniczonych ludzi, dla których istnieją tylko pojęcia lewak i prawak xD W tych małych główkach nie umieją ogarnąć tego, jak bardzo idiotyczny jest ten podział i w ogóle niefunkcjonalny.

A dzień w dzień na tym portalu trafiam na te określenia przynajmniej 30 razy, mimo omijania oczywistych wątków politycznych gównoburz.

#oswiadczenie #4konserwy #neuropa
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FEED_YOUR_HEAD: widzisz? Wystarczy nie być radykałem jak @johny-kalesonny i już będziesz pod ostrzałem.

A wiesz czemu? Radykałowie muszą podgrzewać atmosferę i dążyć do bezrefleksyjnej konfrontacji gdyż to jest paliwo ich ruchów.

W spokojnych czasach i społeczeństwach radykałowie są tylko marginesem, a w radykalnych czasach mają szansę na zwiększenie
  • Odpowiedz
@FEED_YOUR_HEAD:

Kapitalizm, anty KK, prywatyzacja, wolność głoszenia poglądów, prawa dla LGBT+, wolne granice, legalizacja, wyśmiewanie SJW w ideę wolności słowa jako najwyższej wartości (poprawność polityczna ją wypacza) - prawactwo motzno. "Prawactwo" to się wczoraj zesrało na widok znaleziska o studniówce LGBT, miałem żenadę czytając to,. Mnie cieszy ta inicjatywa.


No jak dla mnie to blisko to liberalizmu i szkoda, ze nie ma partii z takimi poglądami u nas
  • Odpowiedz
Ogólnie "centryści" to dość memogenny materiał ;) jest tego trochę


@johny-kalesonny: Tak bo nie ma to jak 100% popieranie ananasa, który puszcza frazesy i nie masz na niego żadnego wpływu xD Śmieszy to jak każdy wykopowy idol polityczny, który zaraz upada.
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: >2011+8

tostowanie guwnomemów le redditorów jako argument polityczny

robisz to żle

W centryźmie nie chodzi o redukowanie poglądów do średniej wypadkowej dwóch założeń, a o odrzucenie dziecinnej dychotomii światopoglądowej i czerpanie z różnych szkół. W jednej kwestii możesz zatem mieć pogląd zahaczający o konserwatyzm, w innej - pogląd tradycyjnie lewicowy. Nie ma reguły, bo kierujesz się racjonalizmem, a nie trybalizmem.
  • Odpowiedz