Wpis z mikrobloga

Najbardziej na tym portalu mnie śmieszy to, że jak krytykujesz np. KK, albo popierasz LGBT to jesteś lewakiem. Natomiast jak wyśmiewasz np. patologię SJW, 3 falę feminizmu i masz bekę z socjalu to jesteś prawakiem.

Kisnę z ograniczonych ludzi, dla których istnieją tylko pojęcia lewak i prawak xD W tych małych główkach nie umieją ogarnąć tego, jak bardzo idiotyczny jest ten podział i w ogóle niefunkcjonalny.

A dzień w dzień na tym portalu trafiam na te określenia przynajmniej 30 razy, mimo omijania oczywistych wątków politycznych gównoburz.

#oswiadczenie #4konserwy #neuropa
  • 89
  • Odpowiedz
Z mojej perspektywy centryści, to ludzie którzy mają w dupie wojenki lewacko prawackie na wykopie


@Hatespinner: No ale to z definicji jest sprzeczne. Można być prawakiem i mieć w dupie wojenki lewacko prawackie na wykopie. Można być lewakiem i mieć w dupie wojenki lewacko prawackie na wykopie.

Ale nie #!$%@?, trzeba być OŚWIECONYM CENTRYSTĄ, by nie być pożytecznym idiotą jednej ze stron konfliktu :D
Mieć zawsze WYWAŻONE poglądy na sprawy, uznawać, że prawda ZAWSZE
  • Odpowiedz
No ale to z definicji jest sprzeczne. Można być prawakiem i mieć w dupie wojenki lewacko prawackie na wykopie. Można być lewakiem i mieć w dupie wojenki lewacko prawackie na wykopie.


@johny-kalesonny: Problem jest taki, ze nie mowie o nich, tylko o chmarze prawakow i lewakow zalewajacych wykop swoim shitcontentem jak ty na przyklad. Jakby wiekszosc miala w dupie wojenki, to nie slyszeli bysmy o prawakach, lewakach ani centrystach.

Ale nie #!$%@?, trzeba być OŚWIECONYM CENTRYSTĄ, by nie być pożytecznym idiotą jednej ze stron konfliktu
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@johny-kalesonny: To ty se wymyśliłeś w swojej zbytnio skręconej w lewo główce takie coś jak "oświecony centrysta". Jaki normalny człowiek myśli że we wszystkim znajduje się kompromis? Np. aborcja, tu albo się zgadzamy albo nie. Ja jestem za, tylko kwestia sporu do jakiego tygodnia można ją wykonać, a jak słyszałem ostatnio to niektórzy ekstremiści z lewej strony najchętniej dali by kobietą taką możliwość nawet tuż przed urodzeniem, i to jest
  • Odpowiedz
Problem jest taki, ze nie mowie o nich [prawakach i lewakach, którzy mają w dupie wojenki]

Z mojej perspektywy centryści, to ludzie którzy mają w dupie wojenki lewacko prawackie na wykopie


@Hatespinner: No to się zdecyduj. Centryści mogą się udzielać w wojenkach prawacko-lewackich, i w moim doświadczeniu zwykle to robią. Memiczne "jestem tolerancyjny, ale..." to produkt udzielania się tych słynnych centrystów.
  • Odpowiedz
Ja jestem za, tylko kwestia sporu do jakiego tygodnia można ją wykonać, a jak słyszałem ostatnio to niektórzy ekstremiści z lewej strony najchętniej dali by kobietą taką możliwość nawet tuż przed urodzeniem, i to jest ta skrajność którą my centryści unikamy.


@TypowyRobert: I Ty z tą opinią się nie zgadzasz, bo jest skrajna, czy po prostu masz argumenty przeciwko takiej opinii?

Odrzucanie argumentów przez wartościowanie ich przez "skrajne", bez podania
  • Odpowiedz
. Memiczne "jestem tolerancyjny, ale..." to produkt udzielania się tych słynnych centrystów.


@johny-kalesonny: Ciekawe. To chyba masz wypaczone pojęcie centrystów. W ogóle ja sam siebie nie nazwałem centrystą tylko leseferystą ale to co piszesz jest obrazą centrystów. Poglądy typu "jestem tolerancyjny ale geje/miurzyni/kobiety/cokolwiek nie powinni manifestować XYZ" to hipokryzja i debilizm.
  • Odpowiedz
@FEED_YOUR_HEAD: Tzn. temat już dawno zszedł z Twoich poglądów jako OPa (i bardzo dobrze). To zdanie jest zdaniem "centrystów", którzy w danej dyskusji mają konserwatywne poglądy.

Jaki jest zestaw takich centrowych poglądów? Kim w ogóle #!$%@? jest centrysta? Czy to jest człowiek, który ma zdecydowaną większość poglądów neutralnych w osi lewica-prawica (mimo, że sam podział lewica-prawica jest w ogóle niejasny)? Czy jego poglądy tworzą idealną równowagę (jest trochę lewakiem, trochę
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@johny-kalesonny: cholera czy ty masz problem ze zrozumieniem prostej rzeczy? Centryzm nie polega na żadnych kompromisach albo tym że nic nie jest prawdziwe ani fałszywe, tylko na spojrzeniu na obie (lub większa ilość) strony i zobaczeniu czy warto stanąć po jakiejś stronie argumenty lub kompletnie to odrzucić bo obie to głupota i może postarać się wymyślić własny argument (i nie, nie musi być to kompromis między dwoma argumentami). Tak wiem,
  • Odpowiedz
Tak wiem, że zaraz powiesz ze to skakanie z kwiatka na kwiatka w poglądach politycznych, ale co mam zrobić? Zgadzać się na coś co jest głupie według mnie bo stoję po tej samej stronie barykady?


@TypowyRobert: Absolutnie nie! Posiadanie różnych poglądów, które wykraczają poza poglądy jakichś grup ideologicznych, to najnormalniejsza rzecz na świecie, więcej, taki nonkonformizm jest nawet godny pochwały. Ale czemu według Ciebie to centryzm?
  • Odpowiedz
Centryści mogą się udzielać w wojenkach prawacko-lewackich, i w moim doświadczeniu zwykle to robią. Memiczne "jestem tolerancyjny, ale..." to produkt udzielania się tych słynnych centrystów.


@johny-kalesonny: O, to nowe. Najpierw prawakoidów, teraz centrystów. CAŁY ŚWIAT PRZECIW LEWAKOM!

Jak jesteś małym dzieckiem, to
  • Odpowiedz