Wpis z mikrobloga

Mireczki właśnie skończyłem rozmowę z szefem, chciałem złożyć wypowiedzenie bo wypłata mnie nie zadowalała a tu taki akacja. Szef mówi, że mnie nie zwolni i daje mi podwyżkę będę zarabiał 2,8k na rękę :D to całkiem niezła sumka bo zarabiałem o 1k mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dodatkowo dostanę wyrównanie wypłaty od początku roku do dzisiaj, zaraz lecę po kasę do księgowej. #praca #wygryw
  • 146
3k to dostają inżynierowie z 10 letnim doświadczeniem


@depresjawieloryba: inżynierowie niby czego? xD Naprawdę sobie już oszczędźcie, bo zrobicie z Polski drugi Bangladesz. A jak nie można zarobić więcej niż 2000zł, to kupcie sobie bilet do jakiejś cywilizacji... Nie róbcie z zarobków w okolicach jakiegoś byłego PGRu 100 kilometrów od cywilizacji standardu.

Wiem, że na Podkarpaciu zarobki nie powalają, ale sam jestem z podlaskiego, żona z war-maz, mam mnóstwo znajomych i
Jeśli nie masz mieszkania to ja bym już zaczął odkładać (nawet na kawalerkę)...


@Poldek0000: bez sensu. Życia mu nie starczy, żeby odłożyć. Przy niewielkich zarobkach najlepsze, co można zrobić, to inwestować w zwiększenie dochodu. Zaoszczędzone 500 zł na mieszkanie to nic, 500 zł na kurs, certyfikat, oprogramowanie czy sprzęt może się okazać dużo lepszą inwestycją, niż skarpeta.