Wpis z mikrobloga

Mireczki właśnie skończyłem rozmowę z szefem, chciałem złożyć wypowiedzenie bo wypłata mnie nie zadowalała a tu taki akacja. Szef mówi, że mnie nie zwolni i daje mi podwyżkę będę zarabiał 2,8k na rękę :D to całkiem niezła sumka bo zarabiałem o 1k mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dodatkowo dostanę wyrównanie wypłaty od początku roku do dzisiaj, zaraz lecę po kasę do księgowej. #praca #wygryw
  • 146
  • Odpowiedz
@sirlosgardiii: Kurde fajnie ze sie cieszysz, 2,8 zawsze lepsze niz 1,8 i z twojej perspektywy moze i jest to duzy przeskok. Ale wydaje mi sie ze ci którzy odpisali chcą Ci przekazać, że tak naprawde te niecałe 3k to dalej gównopieniądz niestety.
Nie wiem ile masz lat i na jakim etapie życia jestes ale jeżeli mieszkasz z rodzicami i masz te 3k na "swoje wydatki" to spoko.
Ale jak już
  • Odpowiedz
dlaczego uważasz, że to bait? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sirlosgardiii: bo za 2.8k wyżyjesz miesiąc na tyle, żeby nie chodzić głodnym. Ty tu chcesz jeszcze odkładać na emeryturę XD


  • Odpowiedz
ciężko będzie mu znaleźć kogoś kto zna się tak bardzo jak w tej branży.


@sirlosgardiii: już cię @grzesiek-bat podsumował(a) xD Jeżeli zarabiałeś 1800 a po podwyżce 2800 to jesteś na takim stanowisku, że można cię zastąpić w zasadzie kimkolwiek kto ma jeden zwój mózgowy więcej od konia. Im szybciej sobie to uświadomisz tym lepiej.

Wysoko wykwalifikowani specjaliści za #15k #pdk nie powinni tak o sobie
  • Odpowiedz
Oni wszyscy mieszkają w Polsce A i nie znają stawek w innych miastach.


@Lurid: a co ma do tego miasto? Nawet w tej słynnej Polsce B, ludziom którzy coś potrafią płaci się 4-5 tysięcy złotych. 2500 to dostaje się jako pomocnik elektryka na budowie bez doświadczenia albo na produkcji z dodatkami zmianowymi, nawet na ciężkim zadupiu.
  • Odpowiedz
  • 40
Hur duur "matko boska 2,8k ?! ja to za mniej niz 10k nie wychodzę z domu" eeeh wykopki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
a co ma do tego miasto? Nawet w tej słynnej Polsce B, ludziom którzy coś potrafią płaci się 4-5 tysięcy złotych. 2500 to dostaje się jako pomocnik elektryka na budowie bez doświadczenia albo na produkcji z dodatkami zmianowymi, nawet na ciężkim zadupiu.


@geuze: Dominanta wynagrodzeń w Polsce wynosi 1808zł netto, wyjmij rękę z nocnika, zejdź na ziemię.
  • Odpowiedz
@sirlosgardiii: Zarabiasz mało. W twoim przypadku nie odkładałbym na kawalerkę, bo to za odległy i drogi cel. Przy takich zarobkach lepiej wyjdziesz na tym, jak będziesz odkładał na kursy doszkalające. To bliższy i tańszy cel. A dobrze spożytkowane w tym kierunku pieniądze mogą zaowocować taką podwyżką pensji, że jedna pensja zwróci ci odkładanie przez kilka miesięcy.

Gratki.
  • Odpowiedz
@grzesiek-bat: napisałem 2500zł dla pomocnika, a 4-5 dla ludzi "którzy coś potrafią", przeczytaj jeszcze raz :)

Stawek nie wziąłem z kapelusza. Mam znajomego, który 20 lat nie pracował w branży, teraz ma ponad 50 lat i właśnie około 2500 jako pomocnik elektryka dostawał na dużej budowie. Nie wiem czy znajdziesz nawet w Polsce B kogoś kumatego do pracy na budowie za mniej niż 2500. Chyba, że totalnie zielonego i nigdy
  • Odpowiedz