Wpis z mikrobloga

  • 1111
Ehh Mirki... pracuję w Holandii i wiele mogę powiedzieć o Polakach tu pracujących. Wiele złego- brudasy, pijaki, ćpuny, jak czegoś nie ukradną to zniszczą, kombinują jak się da aby nic nie robić a mieć płacone, ruchają się w toaletach, drą ryja na całą halę... Aż się boję pomyśleć co by było, gdyby prócz mnie był tu od nas ktoś jeszcze.
#oswiadczenie #polacynaemigracji #holandia #zalesie
  • 31
@Hyagi1 pracuje w Polsce dla firmy z centralą w Holandii. Część pracowników z polskiego oddziału przeniosła się do Amsterdamu. Z racji mojej funkcji swojego czasu w hq bywalem często. Widziałem "naszych". Raczej dobrze ubrani i zadbani. Nikt nie wyglądał na ćpuna. Sa znani z pracowitości i kreatywności. Mord nie drą. W toaletach nie przesiadywalem zbyt dużo, więc nie wiem, co się tam działo.

Może dlatego, że to programiści, scrum masterzy, księgowi, product
@kowzan: szkoda, że takich „nie widać”, że są Polakami. Patologię za to na każdym kroku.
Ostatnio trafiłem na takiego w hostelu-koleś na nocleg „zarobił” okradając sklepy. Już na wejście próbował mi opchnac kradzionego pendrivea a następnego dnia spotkał mnie na ulicy to świeżo ukradzioną bluzę:/

Rozsądek podpowiada niestety, żeby do rodaków za granicą podchodzić z bardzo dużą dozą nieufności
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
Moja dziewczyna - studentka dziennikarstwa, postanowiła sprawdzić jak ludzie w naszym mieście zareagują na kobietę w burce. Przebrała się cała na czarno, a tam gdzie jest ten otwór na oczy, umalowała się na ciemniejszą, egzotyczną karnację. Została dwa razy opluta, zwyzywana, raz została uderzona "z liścia" i raz kopnięta. A nie zdążyła nawet wyjść z pokoju.