Wpis z mikrobloga

#dziendobry #rozowepaski oraz #niebieskiepaski !

Znów mój wpis o #pies Masza zyskał dużo plusów. Dziękuję wszystkim za dobre słowa w komentarzach.

Aktualizacja:

Ogólnie psa wyleczono z parwo, ale przeżywa on teraz pokłosie tej choroby. Przyjmuje codziennie kroplówki dożylne + podskórne. Wczoraj miała robione RTG jamy brzusznej. Psiak nie chce jeść, ma problemy z wydalaniem i jest ogólnie osłabiony. Do tego w niedzielę Masza trafiła do lecznicy z 40 st. gorączką. Dziś znów jedziemy do weta omówić dalsze leczenie. Sami wczoraj przyznali się, że są dość bezradni w tej sytuacji i po prostu pies musi przez to sam przejść, a oni mogą tylko nawadniać + jakieś aminokwasy, ewentualnie przeciwgorączkowo czy bólowo mogą podać. Trzeba czekać na rozwój sytuacji. Strasznie mnie to irytuje, bo nie dość, że otarła się o śmierć, to teraz jeszcze przechodzi kolejne męczarnie.

Podsumowanie finansowe:

Dzięki Waszej hojności udało mi się uzbierać na zrzutce 1020 zł. Serdecznie za to dziękuję, jest to dla mnie nieoceniona pomoc.

#czujedobrzeczlowiek

Na dzień dzisiejszy mamy w lecznicy rachunek na 1841 zł do tego dojdzie dzisiejsza wizyta + leki.
Na leki wspomagające w aptece wydaliśmy około 30 zł.
Za specjalistyczną karmę zapłaciliśmy niespełna 230 zł.
Czyli koszta leczenia na chwilę obecną przekraczają 2100 zł.

Nie spodziewaliśmy się takiego obrotu sprawy. No cóż. Ważne, że nie pozwoliliśmy zdechnąć szczeniakowi w cierpieniach na mrozie. Oby teraz było już tylko lepiej.

Nasza zrzutka wciąż pozostaje otwarta choć musimy wypłacić środki, gdyż jesteśmy zobligowani do pokrycia przynajmniej 50% kosztów leczenia na chwilę obecną.

Jeśli ktoś miałby ochotę nas jeszcze wspomóc będziemy mega wdzięczni!

Link do zrzutki

#zwierzaczki #zwierzeta #weterynaria #zdrowie #wykop #internet
Kaaziiu - #dziendobry #rozowepaski oraz #niebieskiepaski !

Znów mój wpis o #pies M...

źródło: comment_hQYRFJQnv2TIS1qjsTcq0pHfBhvkgaAt.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (188)

Sponsor: Grupa Facebookowa z promocjami z chińskich sklepów

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @TesknieZaKotem @StorVoldighed @Kozak_Lkr @mtkc @Kiwiwi @jedyna_wolna_nazwa @bkwas @ERrorMACro @mirko_KroKop @KornixPL @pawelek2610 @KsiadzMichal @Snieto @ZwyklySzaryWykopek @PanKracy582 @mijagix @eARLq3 @justixx @KrzyDe @Typowa_r0zowa @dupa-z-tylu @Tr8025 @keramzyto_beton @ShinigamiRyuk @belfrzyca @KozussziJB @tuttifruttis @magenciorek @
  • Odpowiedz
@Kaaziiu: biedna piesa. mam nadzieję, że dojdzie całkiem do siebie. mój jeden pies kiedyś też przechodził parwo i jeśli dobrze pamiętam, było to pomimo szczepienia, które miał, zanim do nas trafił. podobno dlatego lżej przeszedł. nieciekawie było, ale po paru dniach i leczeniu weterynaryjnym na szczęście się pozbierał. a drugi szczeniak hasał obok i nic mu nie było
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kaaziiu: dla takich ludzi jak ty Kaaziiu jest specjalne miejsce w niebie, gdzie sam kierownik robi rano kawe i zmywa podłogę w ramach szacunku dla tego że byli zajebistymi człowiekami - nie ma słów na to co zrobiliście, wiem że świat jest brutalny i cały czas dzieje się coś złego ale dla tego jednego piesa to jest najważniejsze. Pozdro600 :) jak już wszystko na 100% sie poprawi u pieska to może
  • Odpowiedz