Wpis z mikrobloga

@laress: Ostatnio biegłem na autobus. Kierowca na mnie zaczekał. Wchodzę przodem, kiwam głowo ręką na znak podziękowania by się nie wydzierac, tym bardziej, że siedzi w kabinie i pewnie nie usłyszy. Mijam kabine a ten z mordą, że może bym podziękował xD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@laress: 4 lata temu PZU w ramach swojej kampanii robiło badania i okazało się, że najrzadziej przepuszczane na pasach są młode kobiety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Okazuje się, że znaczenie ma też to, kim jest pieszy. Badacze sprawdzili reakcję na cztery rodzaje przechodzących przez przejście – kobiety z dzieckiem, osoby starsze, młode kobiety i grupy młodzieży. Okazuje się, że najchętniej przepuszczana jest… młodzież (55 proc.). Częściej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@laress: i jeszcze z innej beczki. Będąc pieszym najbardziej mnie wnerwia, jak jedzie jedno auto drogą, ja sobie czekam, a ten się zatrzymuje i mnie przepuszcza. I jeszcze mi ręką pokazuje że mam iść. Nie trzeba dobrodzieju. Za Tobą było pusto. Bez łaski.
  • Odpowiedz
@laress Nie wiem, ja się tam skupiam, żeby jak najszybciej przejść przez to przejście, żeby kierowca mógł odjechać też jak najszybciej. Często przez to nie ma jak podziękować.
  • Odpowiedz
@laress: Inny przykład jak dwóch facetów wyjdzie na przeciwko siebie, np. gdzieś w komunikacji itp. to się uśmiechną i jakoś miną, jak dwie baby to miny takie jak miałyby się zagryźć
  • Odpowiedz
@laress kiedyś o tym mojej żonie powiedzialem. Na początku, że co ja to gadam, ale jak poprosiłem niech zwróci uwagę to po tygodniu przyznała rację ;D
  • Odpowiedz
@laress: ja tez nie puszczam kobiet. Nigdy mi sie nie zdarzyło, żeby kobieta jeździła z RigCZ, żeby wpuściła przed siebie etc. Koleś to i podziękuje i wpuści, na suwak jeździ. Baba to baba, roszczeniowe cipsko.
  • Odpowiedz
Jak w tym kraju ma być fajnie i miło xD Nikt wam nie każe kłaniać się po pas wystarczy uśmiech albo lekkie skinięcie ręki i od razu się robi się cieplej na serduszku bo takie małe uprzejmości są po prostu #!$%@? miłe

Ale nie #!$%@? musisz mi ustąpić ja jestem wielki pan czy pani(celowo z małej), każdy nie widzi nic oprócz czubka własnego nosa w tym smutnym jak #!$%@? kraju( ͡°
KiedysMialemFejm - Jak w tym kraju ma być fajnie i miło xD Nikt wam nie każe kłaniać ...

źródło: comment_1SOrLakZWkMOxoqj062wZ0ineWnRywQq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz